Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.12.2012

Przemówienia na spotkania biznesowe

Przedstawiciele branży MICE nie muszą się już martwić o jakość przemówień. Serwis przemowienia.com Twoja Platforma Przemówień stworzył narzędzie, które pomoże w stworzeniu idealnego przywitania, przemówienia czy podziękowań.

Każde szkolenie, konferencja czy spotkanie firmowe ma jeden, trudny do pominięcia element wspólny. Jest nim czas przemówień czy oficjalnych wystąpień. Bez względu czy jest to otwarcie spotkania, mowa mająca zmotywować pracowników czy życzenia świąteczne nie sposób wykluczyć tej części z programu spotkania. Nowa platforma przemowienia.com ułatwi mówcom skonstruowanie mowy idealnej, która będzie niesztampowa i porwie słuchaczy.

W dziale „Biznes” znaleźć można przemówienia w kategoriach: „Gratulacje, wyróżnienia, życzenia”, „Powitania, pożegnania”, „Podziękowania”, „Sytuacje trudne”, „Sytuacje wewnątrz firmy” oraz „Sytuacje okolicznościowe”. Propozycja serwisu przemowienia.com skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy mają ograniczony czas bądź nie posiadają predyspozycji do pisania tego rodzaju tekstów.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij