Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.11.2017

Przygotuj się na Forum Branży Eventowej 2018

Przygotuj się na Forum Branży Eventowej 2018

Ukazanie eventu jako jednego z elementów komunikowania się z klientami, pracownikami czy też innymi uczestnikami otoczenia firmy. Taki będzie cel podczas Forum Branży Eventowej, które odbędzie się 11 stycznia 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

O czym będą dyskutować podczas Forum Branży Eventowej uczestnicy spotkania? Będą mieli okazję poznać 10 trendów na 2018 rok, które pozwolą odmienić świat spotkań. Dowiedzą się, co jest kluczem do sukcesu w skutecznej komunikacji eventu, a także poruszony zostanie temat kobiety na evencie. Nie zabraknie tematu marki terytorialnej i planowania oraz budżetowania eventu.

Organizatorzy FBE zdradzają, że w wydarzeniu weźmie udział 1500 profesjonalistów z branży i 150 wystawców. Podczas eventu odbędzie się 5 ciekawych i inspirujących prelekcji, 2 sesje networkingowe oraz dyskusja ekspercka na ważne tematy.

To co zasługuje na szczególną uwagę to konkurs Hashtag FBE 2018, który trwa do 31 grudnia 2017. Odbywa się po raz pierwszy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowanie się na Kongres, wydrukowanie karty konkursowej i wpisanie na niej proponowany hashtag, a następnie sfotografować wypełnioną kartę samą lub wraz z selfie. Zdjęcie należy zamieścić na profilu Forum na Facebook’u, a przy okazji zachęcić znajomych do głosowania na zamieszczone zgłoszenie. Można wygrać m.in. konsolę gier video, która jest główną nagrodą. Oprócz tego do wygrania są 2 noclegi ze śniadaniem na 2 osób w DoubleTree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center albo nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń oraz lot paralotnią.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij