Przygotuj się na Forum Branży Eventowej 2018

Przygotuj się na Forum Branży Eventowej 2018

Ukazanie eventu jako jednego z elementów komunikowania się z klientami, pracownikami czy też innymi uczestnikami otoczenia firmy. Taki będzie cel podczas Forum Branży Eventowej, które odbędzie się 11 stycznia 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

O czym będą dyskutować podczas Forum Branży Eventowej uczestnicy spotkania? Będą mieli okazję poznać 10 trendów na 2018 rok, które pozwolą odmienić świat spotkań. Dowiedzą się, co jest kluczem do sukcesu w skutecznej komunikacji eventu, a także poruszony zostanie temat kobiety na evencie. Nie zabraknie tematu marki terytorialnej i planowania oraz budżetowania eventu.

Organizatorzy FBE zdradzają, że w wydarzeniu weźmie udział 1500 profesjonalistów z branży i 150 wystawców. Podczas eventu odbędzie się 5 ciekawych i inspirujących prelekcji, 2 sesje networkingowe oraz dyskusja ekspercka na ważne tematy.

To co zasługuje na szczególną uwagę to konkurs Hashtag FBE 2018, który trwa do 31 grudnia 2017. Odbywa się po raz pierwszy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowanie się na Kongres, wydrukowanie karty konkursowej i wpisanie na niej proponowany hashtag, a następnie sfotografować wypełnioną kartę samą lub wraz z selfie. Zdjęcie należy zamieścić na profilu Forum na Facebook’u, a przy okazji zachęcić znajomych do głosowania na zamieszczone zgłoszenie. Można wygrać m.in. konsolę gier video, która jest główną nagrodą. Oprócz tego do wygrania są 2 noclegi ze śniadaniem na 2 osób w DoubleTree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center albo nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń oraz lot paralotnią.

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz