Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.11.2012

Przyszłoroczne TT Warsaw w listopadzie

Termin Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw ulegnie zmianie – od przyszłego roku będą odbywały się w listopadzie. Zmiana tłumaczona jest prognozowanym zwiększeniem skuteczności targów.

Znany jest już dokładny termin przyszłorocznych targów – odbędą się w dniach 14 – 16 listopada 2013 roku. Tegoroczne targi odbyły się w ostatni weekend września. Zmiana terminu z września na listopad jest efektem analiz przeprowadzonych przez organizatorów spotkania. Jak się okazuje nowy termin daje wystawcom większe szanse na zaprezentowanie pełnej oferty na przyszły rok. Ponadto ma wpłynąć na wzrost sprzedaży oferty wyjazdów zimowych. Jak zapewnia Urszula Potęga, prezes zarządu MT Targi Polska, nowy termin to również wynik sugestii ze strony wystawców.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw już od 20 lat gromadzą przedstawicieli branży z Polski i zagranicy. Zwiedzającym dają możliwość poznania szerokiej oferty turystyki krajowej i zagranicznej, wystawcom natomiast umożliwiają zaprezentowanie się wśród szerokiego grona odbiorców. Zmiana terminu z września na listopad ma pomóc w jeszcze efektywniejszym wykorzystaniu potencjału spotkania.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij