Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
12.08.2019

Puchar Polski 2019 w Holiday Inn Warszawa Józefów

Puchar Polski 2019 w Holiday Inn Warszawa Józefów

W dniach 17-18 sierpnia w Holiday Inn Warszawa Józefów odbędą się zawody z cyklu Pucharu Polski w minigolfie. Będzie to jeden z 11 turniejów, które odbywają się w tym sezonie. Tak duża liczba zawodów wynika z całorocznych obchodów XXV-lecia Minigolfa w Polsce.

Będzie to pierwszy na Mazowszu turniej z cyklu Pucharu Polski. Hotel w podwarszawskim Józefowie gościć będzie najlepszych zawodników z kraju w ramach VII i VIII Pucharu Polski 2019.


Uczestnikami turnieju będą wszyscy reprezentanci Polski, którzy w październiku pojadą do Chin na tegoroczne Mistrzostwa Świata, w tym:

  • Monika Daniel - MC Mazovia Warszawa,
  • Mateusz Miloch - MC Sopot
  • Bogdan Miloch - MC Sopot
  • Krzysztof Redżko - KS Minigolf Kołobrzeg
  • Maciej Mikołowski - MC Sopot
  • Jacek Mikołowski - MC Sopot
  • Daniel Zelewski - MC Sopot
  • Michał Moszoro - MC Mazovia Warszawa
  • oraz Christian Olson _ trener reprezentacji Polski Haga BGK – Szwecja

Na chwilę obecną odbyła się już ponad połowa turniejów Pucharu Polski 2019. Indywidualnie królują zawodnicy z Klubu Sportowego Minigolf Kołobrzeg. Jeśli chodzi zaś o drużynę, to najlepszą jest obecnie Minigolf Club Sopot. Wszyscy są bardzo ciekawi, czy dwudniowe zawody w Józefowie zmienią kolejność w rankingach.

Co ciekawe, w zawodach mogą wziąć udział również amatorzy, chcący spróbować swoich sił w towarzystwie profesjonalistów. Wpisowe kosztuje 30 zł. Warunkiem jest zapisanie się poprzez oficjalną stronę internetową https://pzmg.pl/index.php/zapisy-na-turnieje. Można to zrobić już tylko do 14 sierpnia 2019, dlatego chętni śmiałkowie powinni się pośpieszyć. Udział mogą wziąć osoby, które ukończyły 8. rok życia.Przypomnijmy, że Minigolf Józefów należący do hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów posiada certyfikat Światowej Federacji Minigolfa (WMF). To pierwszy na Mazowszu profesjonalny obiekt do gry w minigolfa i jedyne pole Felt typu „B” w Polsce.  

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij