Quality Selection 2013 dla Sofitel Warsaw Victoria

Hotel Sofitel Warsaw Victoria zdobył nagrodę Quality Selection 2013 portalu HolidayCheck.com. Wyróżnienie jest bardzo ważne, ponieważ o tym, które obiekty dostaną nagrodę, decydują sami użytkownicy pozostawiając swoje opinie na portalu.

HolidayCheck.com jest niezależnym europejskim liderem na rynku opinii z internetowym biurem podróży. Międzynarodowa platforma dostępna jest w 10 językach i odwiedza ją około 23 milionów turystów miesięcznie. Na portalu użytkownicy mają dostęp do ponad 8 milionów opinii na temat konkretnych miejsc, zdjęć, wideo i wiadomości z podróży dostępnych na forum, a także rankingów. W Quality Selection 2013 został wyróżniony nie tylko Sofitel Warsaw Victoria, ale także inne hotele należące do grupy Accor:
  
1.Sofitel Warsaw Victoria
2.Mercure Warszawa Grand
3.Novotel Warszawa Centrum
4.Sofitel Wrocław Old Town
5.Novotel Kraków Centrum
6.Mercure Gdańsk Stare Miasto
7.Ibis Warszawa Centrum
8.Novotel Gdańsk Centrum
9.Novotel Szczecin.

***

Sofitel, Hotele Światowej Klasy i Francuska Elegancja
Sofitel to jedyna francuska marka wśród hoteli luksusowych, reprezentowana przez 120 obiektów na
5 kontynentach w niemal 40 krajach świata (ponad 30 000 pokoi). Sofitel oferuje nowoczesne hotele
i resorty przystosowane do potrzeb gości poszukujących luksusu, piękna, wysokiej jakości i doskonałości. Zlokalizowane w sercach najważniejszych metropolii takich jak Paryż, Londyn, Nowy Jork czy Pekin lub na tle pięknych krajobrazów Maroko, Egiptu, Fidżi lub Tajlandii, wszystkie hotele marki Sofitel gwarantują gościom doświadczenie francuskiego stylu życia.

Sofitel Legend i Sofitel So to dwie marki, które dołączyły do Sofitel Luxury Hotels.
Hotele Sofitel Legend to obiekty ikoniczne i mityczne; często zabytkowe budynki z wieloletnią historią: Sofitel Legend Metropole Hanoi, Sofitel Legend The Grand Amsterdam i Sofitel Legend Old Cataract Aswan.Hotele So to nowe hotele « butikowe », charakteryzujące się nowoczesnym stylem i wzornictwem, zaprojektowane przez znanych architektów lub/i międzynarodowe osobistości ze świata mody, designu lub sztuki: Sofitel So Mauritius Bel Ombre, Sofitel So Bangkok i Sofitel So Singapore (2013).

Odkryj Sofitel na www.sofitel.com


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz