Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.12.2010

Qubus Hotel rozdaje vouchery na Facebooku

Dni Pełne Prezentów - to nowa akcja sieci Qubus Hotel na Facebooku. Do 12 grudnia użytkownicy serwisu będą mogli wygrać podwójne weekendowe zaproszenie do wybranego hotelu Qubus.

– To świetny pomysł na wypoczynek lub prezent – mówi Krzysztof Stęplowski z Qubus Hotel Management. – Zwycięzcy sami będą mogli wybrać hotel i termin, w którym spędzą komfortowy weekend – dodaje.

Aby wziąć udział w zabawie, należy obserwować profil sieci Qubus Hotel na Facebooku, a następnie przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie – wygrywa. Do 12 grudnia Qubus Hotel rozda w ten sposób kilka podwójnych zaproszeń.

– Poza sezonem świątecznym podobny konkurs organizujemy co dwa miesiące – tłumaczy Krzysztof Stęplowski. – W ten sposób chcemy podziękować osobom, które są z nami na Facebooku – dodaje.

Profil Qubus Hotel w serwisie Facebook - www.facebook.com/qubushotel

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij