Radisson Blu Kraków z tytułem Travelers’ Choice 2013

W najnowszej edycji rankingu TripAdvisor Radisson Blu Kraków zdobył tytuł Travelers’ Choice 2013 przyznany przez klientów biznesowych i turystycznych. Tym samym dzięki głosom swoich gości został wpisany na listę 25 najbardziej luksusowych hoteli w Polsce.

Dzięki pozytywnym opiniom uzyskanym w portalu TripAdvisor Radisson Blu Hotel Kraków otrzymał tytuł Travelers’ Choice 2013 Top 25 Luxury Hotels in Poland. W ramach plebiscytu sami goście, poprzez swoje oceny, przyznali to miano najbardziej luksusowym swoim zdaniem obiektom w Polsce i na świecie. Wyróżnienie to sprawia, że krakowski hotel zalicza się do grona najlepiej ocenianych luksusowych hoteli świata.

W Radisson Blu Hotel Kraków nigdy nie zapominamy o nieustannym dbaniu o komfort naszych gości. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację o tak zaszczytnym miejscu w rankingu TripAdvisor wśród najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Jest to dla nas czytelny sygnał, że obrany przez nas standard obsługi gości, a także jakość serwowanych usług są na najwyższym poziomie. Fakt, że to sami goście zdecydowali o tym wyróżnieniu cieszy nas potrójnie – podsumowuje Nino D. Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy pięciogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Kraków został doceniony za swój profesjonalizm i standard usług. Kilkakrotnie obiekt był nominowany do nagrody World Travel Awards w kategorii hoteli biznesowych.

W naszej pracy na co dzień staramy się, by nasz hotel był atrakcyjnym miejscem spotkań biznesowych i wypoczynku dla gości z całego świata. Tytuł Travelers’ Choice 2013 dla nas dowód na to, że doceniają oni ciągłe podnoszenie standardów naszych usług. Dlatego wraz z rozpoczęciem roku wprowadziliśmy bezpłatne łącze internetowe dla gości o prędkości 100Mb/s. Prawdopodobnie jest to obecnie najszybszy dostęp do sieci w polskich hotelach – tak Wojciech Liszka, Dyrektor Działy Sprzedaży i Marketingu komentuje wybór krakowskiego hotelu w portalu TripAdvisor.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz