Radisson Blu na TRANSATLANTYKU

W ramach poznańskiego festiwalu TRANSATLANTYK 2013 odbyła się projekcja filmu „Historia ruchu Slow Food”. 5 sierpnia emisję filmu uświetniła uroczysta kolacja, przygotowana przez wybitnych polskich kucharzy, w tym przez najlepszych szefów kuchni Radisson Blu.

Nowa jakość kina kulinarnego prezentowana jest podczas festiwalu TRANSATLANTYK już po raz trzeci. Główną ideą cyklu pod tym samym tytułem jest propagowanie zdrowej, tradycyjnej żywności w opozycji do GMO i masowej produkcji. Przez pięć kolejnych dni, widzowie oprócz seansów w poznańskim Multikinie 51, mogą też spróbować wyjątkowych dań zainspirowanych Kinem Kulinarnym.

5 sierpnia, w trzeci dzień pokazu, widzowie przenieśli się do włoskiej prowincji gdzie zapoczątkowano idee Slow Food. Gościem wieczoru był reżyser filmu „Historia ruchu Slow Food” Stefano Sardo a najsmaczniejszym punktem imprezy było autorskie menu wyśmienitych szefów kuchni związanych z portalem „Wszystko Dla Kucharzy”. Wśród ósemki znaleźli się Miłosz Kowalski – Executive Sous Chef Radsson Blu Hotel Kraków w parze z Grzegorzem Olejarką, a także Stanisław Bobowski – Executive Chef Kuchni Radisson Blu – w parze z Arturem Skotarczykiem.

Cała kolacja została skrupulatnie zaplanowana, tak by mogła stanowić pewnego rodzaju gastronomiczną opowieść, która łączy w całość nietypowy klimat, regionalne produkty, różnorodność dań oraz pasję wszystkich ośmiu kucharzy.– opowiada Miłosz Kowalski, Executive Sous Chef Radisson Blu Hotel w Krakowie.


Kino Kulinarne potrwa do 7 sierpnia. Projekcje filmowe będą odbywać się w Multikinie 51, codziennie o godzinie 18.30, a na doskonała ucztę wszystkich fanów sztuki kulinarnej zaprasza się do starannie przygotowanej przestrzeni restauracyjnej w namiocie na Błoniach Wildeckich.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz