Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.09.2020

Radisson dziękuje medykom za walkę z COVID-19. Polskie hotele tej sieci podarowały im 50 voucherów pobytowych

Radisson dziękuje medykom za walkę z COVID-19. Polskie hotele tej sieci podarowały im 50 voucherów pobytowych

Przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” w Warszawie otrzymali vouchery na weekendowe pobyty w hotelach sieci Radisson w Polsce. Vouchery te trafią do medyków. Jest to gest wdzięczności za ostatnie miesiące, podczas których lekarze toczyli nierówną walkę z COVID19. 

Akcja objęła 11 obiektów w 8 polskich miastach. Hotele połączyły siły i zebrały 50 voucherów pobytowych. Brawo Radissson za taką super inicjatywę. Myślimy, że medykom jak najbardziej należą się takie podziękowania. Choć to i tak kropla w morzu. Codziennie powinniśmy okazywać lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom naszą wdzięczność, że walczą o zdrowie i życie nasze i naszych bliskich. 

Hotele sieci Radisson dołączyły również do listy obiektów, które obsługują Bon Turystyczny. To ogólnopolskie działanie Polskiej Organizacji Turystycznej, z którego czerpią zarówno polskie podmioty turystyczne, jak i polskie rodziny - wiele z nich nie byłoby w tym roku stać na wakacje ze względu na utratę pracy lub zmniejszenie dochodów podczas pandemii koronawirusa. 


Radisson w Polsce rozpoczął również kampanię #OdkryjPolskęzRadisson, która ma na celu pokazanie gościom hotelowym najciekawszych atrakcji w danym mieście - i niekoniecznie wcale tych najbardziej znanych.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij