Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.11.2021

Relacja z warsztatu MPI Poland "Desing Thinking" i zapowiedź kolejnych

Relacja z warsztatu MPI Poland  "Desing Thinking" i zapowiedź kolejnych

19 października w ICE Kraków odbyło się szkolenie inaugurujące Meeting Professional Excellence Classes, czyli nowy autorski cykl edukacyjny stowarzyszenia MPI Poland. Cykl obejmuje praktyczne warsztaty, podczas których można zdobyć cenną wiedzę i podyskutować na bieżące tematy. 

Pierwszy warsztat odbył się pod tytułem „Desing Thinking – jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji". 

− Dzięki szkoleniu doświadczyliśmy w praktyce nowoczesnego podejścia do tworzenia usług oraz rozwiązywania problemów, w oparciu o zrozumienie problemów i zróżnicowanych potrzeb naszych klientów - podsumowuje Marcin Cieślikowski (General Manager w firmie Masters Catering).

Uczestnicy w nowoczesnym obiekcie ICE Kraków mogli m.in. wysłuchać prezentacji jednego ze sponsorów szkolenia, czyli Emirat Ras Al Khaimah Tourism Development Authority (RAK TDA). Przedstawiciel firmy przybliżył zgromadzonym gościom nieoczywiste możliwości organizacji zagranicznych konferencji i kongresów. 


 Obecność w wydarzeniu była dla nas świetną okazją do przedstawienia procesu tworzenia wizerunku Emiratu poprzez promocję nowego logo RAK TDA i atrakcji destynacji pełnej niepowtarzalnych atrakcji − mówiła Barbara Dziedzic (Owner & CEO w TRAVELReps).

Większość uczestników jednak czekała na panel dyskusyjny na temat "Światowych trendów w organizacji konferencji i kongresow", który moderowała Paula Fanderowska (zastępca dyrektorki KBF ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków). W panelu wzięły udział takie osoby, jak Anna Jędrocha, Monika Dymacz i Barbara Dziedzic. 


Kolejne spotkanie organizowane w ramach cyklu przez MPI Poland odbędzie się 10 grudnia w AC Hotel by Marriott Krakow. Co ciekawe, praktyczny warsztat zakończony zostanie przedświątecznym networkingiem i dobrą zabawą podczas Xmas Party.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij