Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
25.06.2021

Relaks w klimatycznym pałacu, czyli czym zachwyca Talaria Resort & SPA

Relaks w klimatycznym pałacu, czyli czym zachwyca Talaria Resort & SPA

Trudno jest znaleźć taką osobę, która obecnie nie marzy o relaksie - zwłaszcza w jakimś wyjątkowym miejscu. Rozbudowane zaplecze SPA & Wellness, gabinety masażu, spokojne wieczory z dala od miejskiego zgiełku, fantastyczne jedzenie i wygodne miejsca noclegowe - brzmi to doskonale, prawda? I co najważniejsze, są obiekty, które są w stanie sprostać tym wszystkim wymaganiom. Odpowiednim tego przykładem jest Talaria Resort & SPA, który znajduje się w Trojanowie w województwie mazowieckim.

Talaria Resort & SPA to zachwycający pałac, którego historia sięga XIX wieku. Jego wnętrza są zdecydowanie niepowtarzalne - wyróżniają się stylem oraz przytulnością. Obiekt ten został odrestaurowany, dzięki czemu do dziś może zachwycać swoim wyjątkowym klimatem. Pałac otoczony jest  malowniczym parkiem, w którym znajdują się liczne kwiaty, drzewa i krzewy, ścieżki spacerowe, a także 3 stawy oraz letnia altanka. To doskonała przestrzeń na efektywny wypoczynek na łonie natury!


Jednak to nie wszystkie zalety tego miejsca. Otóż znajduje się tam wiele przestrzeni do relaksu, takich jak m.in. rozbudowane zaplecze SPA & Wellness z basenem, jacuzzi, zespołem saun oraz domkiem ziołowym. Można tam liczyć również na 8 gabinetów masażu oraz strefę aktywności z salą cardio oraz ruską banią. Co ciekawe, w weekendy w Talarii wypoczywają wyłącznie kobiety. Pozostali członkowie rodziny mogą dołączyć do Pań od niedzieli po południu do piątku do południa. 


Na gości czekają tam również dwie świetne restauracje - Sophie oraz Susanne, w których serwowane są prawdziwe uczty królewskie. Na wieczory polecamy z kolei Bar Catherine, w którym przygotowywane są niecodzienne trunki. Talaria Resort & SPA ma w swojej ofercie też wysoce komfortowe miejsca noclegowe. Na gości czekają 34 pokoje, które aranżacją wpisują się w charakter tego miejsca. Część pokoi usytuowana została w Pałacu, a pozostałe w Pawilonie Parkowym. Z tego obiektu skorzystać mogą także przedsiębiorcy - znajdują się tam wielofunkcyjne sale biznesowe, które sprawdzają się jako tło konferencji, szkoleń, warsztatów, wykładów czy kongresów. 


Talaria Resort & SPA to niezwykle klimatyczne miejsce, w którym zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno osoby szukające przestrzeni do wypoczynku, jak i klienci biznesowi, którzy pragną zorganizować event w niecodziennych okolicznościach.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij