Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie

Ponad 4500 mkw powierzchni konferencyjnej, 37 stylowych, profesjonalnie wyposażonych sal i konferencje do 1000 uczestników. Takimi możliwościami może pochwalić się największe centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim - czterogwiazkowy Hotel Windsor.

Hotel zapewnia doskonałe warunki od organizacji szkoleń i konferencji, ale także bankietów, wystaw, a nawet targów. Sale o łącznej powierzchni 4500 mkw dają niemal nieograniczone możliwości. Można w nich organizować imprezy, w których jednorazowo może wziąć udział nawet 1000 osób.

Na terenie centrum znajduje się 37 stylowych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. Hotel dysponuje również specjalnymi salami przeznaczonymi do wideokonferencji, a także do spotkań z wykorzystaniem luster weneckich. Do ekskluzywnych spotkań biznesowych udostępniane są kameralne sale VIP.

Wszystkie sale znajdujące się w hotelu są klimatyzowane. Na ich wyposażeniu znajduje się flipchart, ekran do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, Internet Wi-Fi, stół prezydialny i telefon. Na życzenie Gości sala może być oznakowana logotypem firmy.

Na uwagę zasługuje nie tylko wnętrze i możliwości techniczne hotelu. Hotel Windsor mieści się w pięknym pałacu w otoczeniu zielonego parku. W pobliżu leży Zalew Zegrzyński, który oferuje Gościom liczne wodne atrakcje. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 30 minut drogi od Warszawy, dzięki czemu można łatwo i szybko dostać się do wielkiego, tętniącego życiem miasta.

Każde wydarzenie biznesowe odbywające się na terenie obiektu wspierane jest przez specjalnego koordynatora biznesowego. Jego zadaniem jest zadbanie o fachową obsługę, zaplecze techniczne oraz wszelkie inne szczegóły, by spotkania biznesowe organizowane w Hotelu Windsor były dopracowane i odbywały się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

INFORMACJA PRASOWA
Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz