Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.10.2015

Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie

Ponad 4500 mkw powierzchni konferencyjnej, 37 stylowych, profesjonalnie wyposażonych sal i konferencje do 1000 uczestników. Takimi możliwościami może pochwalić się największe centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim - czterogwiazkowy Hotel Windsor.

Hotel zapewnia doskonałe warunki od organizacji szkoleń i konferencji, ale także bankietów, wystaw, a nawet targów. Sale o łącznej powierzchni 4500 mkw dają niemal nieograniczone możliwości. Można w nich organizować imprezy, w których jednorazowo może wziąć udział nawet 1000 osób.

Na terenie centrum znajduje się 37 stylowych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. Hotel dysponuje również specjalnymi salami przeznaczonymi do wideokonferencji, a także do spotkań z wykorzystaniem luster weneckich. Do ekskluzywnych spotkań biznesowych udostępniane są kameralne sale VIP.

Wszystkie sale znajdujące się w hotelu są klimatyzowane. Na ich wyposażeniu znajduje się flipchart, ekran do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, Internet Wi-Fi, stół prezydialny i telefon. Na życzenie Gości sala może być oznakowana logotypem firmy.

Na uwagę zasługuje nie tylko wnętrze i możliwości techniczne hotelu. Hotel Windsor mieści się w pięknym pałacu w otoczeniu zielonego parku. W pobliżu leży Zalew Zegrzyński, który oferuje Gościom liczne wodne atrakcje. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 30 minut drogi od Warszawy, dzięki czemu można łatwo i szybko dostać się do wielkiego, tętniącego życiem miasta.

Każde wydarzenie biznesowe odbywające się na terenie obiektu wspierane jest przez specjalnego koordynatora biznesowego. Jego zadaniem jest zadbanie o fachową obsługę, zaplecze techniczne oraz wszelkie inne szczegóły, by spotkania biznesowe organizowane w Hotelu Windsor były dopracowane i odbywały się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij