Rozpoczęliśmy współpracę z Polecam nie Polecam!

Rozpoczęliśmy współpracę z Polecam nie Polecam!

Mamy dużą przyjemność ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z największą w Polsce platformą facebookową, która wspiera rynek eventowy oraz rekomenduje producentów i usługodawców związanych z branżą MICE. Celem współpracy jest wspieranie obiektów konferencyjnych, firm eventowych i innych podmiotów związanych z szeroko pojętym rynkiem spotkań.

Chcemy wspólnymi siłami promować zarówno miejsca na event, jak i usługodawców czy producentów. Wszystko po to, by organizatorzy wydarzeń mogli wybrać najlepszą dla siebie ofertę, która wpasuje się w ich potrzeby i oczekiwania.

Już śpieszymy z wytłumaczeniem, na czym dokładnie polegać ma ta współpraca.

Na facebookowej Grupie Polecam nie Polecam organizatorzy różnorodnych wydarzeń za pomocą postów pytają innych użytkowników grupy (dodajmy, że grupa ta liczy aż 18 600 członków!), jakie miejsce poleciliby na konkretny event. Dzięki naszej współpracy z PnP na grupie tej będziemy szczególnie promować te obiekty, które posiadają aktywne wizytówki w naszym serwisie. Jest to więc dodatkowa, bezpłatna korzyść dla naszych Klientów :)

Dla naszych Klientów razem z platformą Polecam nie Polecam przygotowaliśmy również inne korzyści, którymi warto się zainteresować, w tym dodatkowo płatny post na Grupie Polecam nie Polecam, opisujący obiekt z linkiem do wizytówki w naszym serwisie. Wpis taki zachęci użytkowników grupy do zapoznania się z ofertą obiektu, a co za tym idzie - być może skłoni ich do rezerwacji noclegu lub sali konferencyjnej. W ramach usługi informacja o nowej prezentacji obiektu pojawi się na GRUPIE, FANPAGE'U i INSTAGRAMIE Polecam nie Polecam. Myślimy, że naprawdę warto zainteresować się tego typu reklamą.

Nasza współpraca z PnP może też przynieść korzyści nie tylko obiektom, ale również firmom związanym z branżą MICE. Mogę one skorzystać z tzw. WPISU PREMIUM do "Katalogu dostawców usług eventowych i lokacji". W ramach tego wpisu klient otrzymuje roczny wpis do katalogu na Grupie Polecam nie Polecam oraz roczny wpis na portalu MojeKonferencje.pl w zakładce "Usługi MICE". Jest to więc świetna okazja, by wypromować swoje usługi lub produkty. W ramach jednego pakietu będziecie przez rok widoczni zarówno na najpopularniejszej grupie eventowej, jak i na najpopularniejszym portalu konferencyjnym.


Innym z celów naszej nowej współpracy jest dostarczenie Użytkownikom naszego serwisu coraz lepszych i coraz bardziej wartościowych treści, bowiem razem z PnP będziemy tworzyć wspólne i merytoryczne treści, a także wymieniać się ciekawymi informacjami i materiałami.

Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z naszej nowej współpracy równie mocno jak my :) Myślimy, że może to przynieść korzyści zarówno dla nas, jak i dla Was. Dodatkowa promocja w mediach, zwłaszcza w tych trudnych czasach, jest na wagę złota. Platforma Polecam nie Polecam posiada od lat renomę, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia zainteresowania Waszym obiektem lub Waszymi usługami.

Jeśli jesteście zainteresowani wpisem premium lub jednorazowym postem, zapraszamy do kontaktu z:

Polecam nie Polecam

tel. 695 935 607

mail: [email protected]

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz