Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.11.2021

Rusza turniej dla młodych adeptów piłki nożnej Number One Cup w Gdańsku

Rusza turniej dla młodych adeptów piłki nożnej Number One Cup w Gdańsku

Number One Cup to turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, których być może już za kilka lat będziemy podziwiać na dużych stadionach i na dużych imprezach sportowych. 

Finał turnieju Number One Cup odbędzie się w dniach 26-28 listopada w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club w Gdańsku. Turnieje eliminacyjne odbywają się w Krakowie i Gdańsku. Jednym z głównych organizatorów jest Hotel Number One by Grano zlokalizowany na Wyspie Spichrzów, należący do sieci Grano Hotels, a jednym z głównych partnerów Gdańska Organizacja Turystyczna

Number One Cup U-13 to prawdziwe święto europejskiego futbolu, ponieważ podczas turnieju spotkają się młodzi zawodnicy z różnych krajów. W turniejowych meczach zobaczymy przedstawicieli takich klubów, jak np. Juventus Turin, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa, FC Porto czy Jaguar Gdańsk. Celem imprezy jest promowanie otwartości na innych, pokazanie, że mimo pochodzenia z różnych zakątków świata i mówienia innymi językami, ludzi może łączyć wspólna pasja. W tym przypadku pasja młodych do piłki nożnej.

- Jako hotel przyjazny rodzinie postawiliśmy sobie za główne cele promowanie aktywnego stylu życia pośród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wspieranie młodych talentów. Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej - spełniając marzenia młodych piłkarzy, spełniamy też swoje mówił Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One by Grano.

Oprócz gdańskiego hotelu organizatorami są również Live Adventure i Akademia Piłkarska Jaguar. 

Wśród partnerów turnieju znajdziemy Gdański Ośrodek Sportu, wspomnianą wcześniej Gdańską Organizację Turystyczną, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku. 

Patronami medialnymi z kolei są: Polski Związek Piłki Nożnej, Weszło.pl Junior, Lechia.Net, W Okienko.

Turniej Number One Cup sponsorują firmy z grupy Dekpol (Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. oraz Dekpol Deweloper Sp. z o.o, Ostromecko, PepsiCo, Eco Club oraz Ekoncept).

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij