Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.02.2011

Ruszył konkurs Best Hotel Award 2011

10 lutego rozpoczęło się głosowanie na najlepsze polskie i zagraniczne hotele w pierwszej edycji konkursu Best Hotel Awards. Organizatorem konkursu jest portal Rezerwuje.pl. Nagrody zostaną przyznane w 33 kategoriach.

Nagrody Best Hotel Awards będą rozdane w kategoriach lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych. Głosować może każdy, kto chociaż raz dokonał rezerwacji w systemie Rezerwuje.pl bądź wyśle sms-a pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Głosować można poprzez oficjalną stronę konkursu www.besthotelaward.pl.

- Chcemy, aby i w naszej branży najlepsi byli docenieni i odpowiednio odznaczeni. To swego rodzaju ukłon w stronę hoteli, które dbają o klienta, a swoją działalnością udowadniają, iż są wzorem godnym naśladowania dla innych podmiotów - mówi Marcin Król, właściciel serwisu Rezerwuje.pl.

Najlepsze hotele wyłonione będą w 33 kategoriach: w dużych miastach Polski oraz atrakcyjnych turystycznie regionach (góry, morze, jeziora) w podziale na kategorie: 1-3 gwiazdki oraz 4-5 gwiazdek. Inne kategorie to m.in. spa, zamki i pałace, konferencje, hotele designerskie, biznesowe, rodzinne, a także za gastronomię, obsługę, fitness, premierę roku oraz dla najlepszych obiektów niehotelowych (kategoria „hostele, pokoje gościnne, apartamenty” i „ośrodki wczasowe, pensjonaty, wille”). W każdej kategorii nominowanych jest sześć obiektów.

Głosowanie trwa od 10 lutego do 30 listopada 2011 roku, a pod koniec roku, czyli 10 grudnia zostaną ogłoszeni zwycięzcy w każdej kategorii. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Horecanet.pl i magazyn Świat Hoteli.

Źródło: horecanet.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij