Ruszył MP Power Awards

Portal MeetingPlanner.pl ogłosił plebiscyt, który ma wyłonić najbardziej wpływowe osobistości branży MICE. Wybrany zostanie także najciekawszy event roku. Laureatów poznamy pod koniec listopada.

Przez wyłonienie laureatów konkursu redakcja serwisu MeetingPlanner.pl pragnie zwrócić uwagę na istotna rolę event marketingu i incentive travel w działalności firm. Laureaci konkursu zostaną osoby, które swoją działalnością pokazują, jak ważny w działaniach marketingowych jest event. Tym samym plebiscyt ogłoszony przez MeetingPlanner.pl ma spopularyzować branżę MICE.

Zgłoszenia można wysyłać do 1 listopada 2012 roku. Jury będzie oceniało eventy wszechstronnie. Przy ocenie będzie zwracana uwaga na kreację wydarzenia, logistykę, realizację, ale również na efekty, jakie przyniosła organizacja eventu. Laureaci, prezentując udany event, dowiodą, że organizacja dobrego eventu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec listopada.

W zakresie organizacji wydarzeń nagrody będą przyznawane w kategoriach event, incentive, kongres, aktywny outdoor, catering, oprawa multimedialna oraz CSR w branży eventowej. Tytuły osobistości branży spotkań będą natomiast przyznawane w kategoriach: Meeting planner (agencja eventowa, agencja incentive travel, DMC, PCO), Meeting planner korporacyjny (marketer, dział zakupów, stowarzyszenie), Dostawca (venue, multimedia, catering) oraz Convention bureaux. Przyznana zostanie także nagroda w kategorii Open, która wyróżni osoby nie związane z branżą MICE, ale działające na jej korzyść.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum