Ruszyły zapisy na jesienną edycję konferencji Hotel Meeting!

Ruszyły zapisy na jesienną edycję konferencji Hotel Meeting!

Hotel Meeting to odbywająca się cyklicznie konferencja dla hotelarzy, pracowników i właścicieli hoteli, podczas której eksperci i praktycy mają okazję zgłębiać kluczowe dla branży tematy. Jednocześnie to doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów zawodowych w ramach Bussiness Speed Dating, czyli ekspresowych spotkań z dostawcami produktów oraz usług dla branży HoReCa.

Jesienna edycja Hotel Meeting odbędzie się 14 października 2019 roku w Airport Hotel Okęcie. Nad częścią merytoryczną pracowali najbardziej doświadczeni hotelarze z całej Polski.

W programie znajdują się m.in. 10 prezentacji, 3 panele dyskusyjne oraz aż 14 warsztatów tematycznych. Podczas wydarzenie wystąpi blisko 40 ekspertów z branży!

Wśród prelegentów pierwszego bloku warto wyróżnić:

- Miłosza Stanisławskiego, networkera i lidera marketingu sieciowego, który odpowie na pytanie: Dla kogo jest Twój hotel i czy potrzebujesz sprzedawać każdą usługę?

-  Michała Kozaka, prezesa zarządu Hotelu Arłamów, który opowie o tym jak stworzyć, utrzymać, motywować i rozwijać dobry zespół.

- Katarzynę Cioch, wiceprezes zarządu ds. nauki i rozwoju stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Annę Kacprzyk, managera ds. innowacji i public affairs Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Ireneusza Węgłowskiego wiceprezesa zarządu Orbis S.A., prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego- którzy zamkną pierwszy blok konferencji panelem dyskusyjnym pt. „Przyszłość spotkań sektora medycznego – nowe regulacje przemysłu farmaceutycznego a branża hotelarska”.


Drugi blok konferencji Hotel Meeting obejmie:

- prezentację Pawła Lewtaka,  dyrektora generalnego Polonia Palace Hotel, który odnosząc się do podstawowych teorii gier odpowie na pytanie, czy można przewidzieć ruchy swojego bezpośredniego konkurenta oraz dlaczego w chwilach niepewności podejmujemy nieracjonalne i paradoksalnie błędne decyzje? 

- trener Jacek Olszewski pomówi na temat Guest Experience.

- zamykający panel dyskusyjny poprowadzi Elżbieta Nitsze, dyrektor generalna Airport Hotel Okęcie, mówiąc o tym. w jaki sposób zachęcić właścicieli do rozwoju branży hotelarskiej.


Podczas trzeciego bloku konferencji Hotel Meeting wystąpią:

- Marta Hancock, Deputy Chief TopLine Officer (CRO) at Accor rozpocznie blok tematem o hotelarskich trendach rynkowych i zmianach oczekiwań klientów. Postara się również znaleźć odpowiedź, dlaczego lojalność ma tutaj tak wielkie znaczenie.

- Andrzej Witek, prezes zarządu Hotelu Witek, przedstawi case study dotyczące instalacji fotowoltaicznej w hotelu. Podpowie, jak uniknąć pułapek i jakie pozwolenia prawne należy uzyskać?

- kończącą prezentację poprowadzi Marta Otrębska, założycielka iDelight i pierwsza kobieta w Polsce z prestiżowym certyfikatem 7 Star Butler Service uzyskanym dzięki Magnums Butler Academy. Odpowie widowi na pytanie, jakie cechy powinien mieć Butler, a także jak wpływają one na tworzenie więzi z gośćmi. 


Ostatni blok konferencji obejmuje:

- panel dyskusyjny „Jak NIE – budować hotelu…preopening”, który poprowadzi Rafał Abramczyk, prezes HotelAg.

- Cezary Sarnecki, partner w SECCO Hospitality Financial Management, przedstawi prezentację „Ile więcej pokoi hotelowych należy sprzedać, aby skompensować wzrost wybranych kosztów? Od standardu USALI do modelu Break-Even Point”.

- Anna Gasińska, dyrektor generalna hoteli Kossak i Senacki, a także Joanna Ostrowska, marketing manager w Hotelu Kossak, zakończą konferencję, mówiąc jak konkurować z hotelami, a jak z OTA w mieście pełnym turystów.

Dodatkowo, podczas Hotel Meeting odbędzie się m.in.:

  • podsumowanie akcji charytatywnej Hotel Super Heroes dla SOS Wioski Dziecięce
  • Business Speed Dating, podczas którego odbędzie się premiera pierwszego na świecie systemu do układania harmonogramu spotkań,


Równolegle do części merytorycznej odbywać się będą warsztaty, na tematy takie jak:

bezpieczny hotel, efektywna recepcja, roczny budżet operacyjny, raportowanie sprzedaży MICE, housekeeping, RODO, zatrudnienie obcokrajowców, skuteczne zarządzanie zespołem w hotelu, zarządzanie wynikiem w gastronomii hotelowej, sprzedaż usług hotelowych przez scenariusze językowe.


Więcej szczegółów, w tym szczegółowy program konferencji można znaleźć pod adresem: https://hotele.bsdpoland.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz