Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.09.2019

Sala konferencyjna w Kompleksie Beskid!

Sala konferencyjna w Kompleksie Beskid!

Jesienią i zimą najlepiej sprawdzają się wyjazdy na południe Polski. W tamtym regionie można zorganizować imprezy firmowe, których wyjątkowy klimat jest podkreślony za sprawą zachwycających widoków za oknami. Gdy lasy przybierają kolory złota, czerwieni i brązu, czas zdaje się płynąć wolniej. Natomiast okryte śniegiem wzniesienia potrafią oczarować każdego. Ponadto, wyjazd ze współpracownikami jest świetnym sposobem na przełamanie jesienno-zimowej chandry.

Jednym z ciekawszych na to miejsc jest Kompleks Beskid w Spytkowicach, gdzie goście mogą nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi, a organizowane w kameralnej sali konferencyjnej spotkania, nie tylko rozwijają, ale także integrują zespół pracowników.

Kompleks Beskid w Spytkowicach posiada 77 m2 powierzchni biznesowej na wynajem. Obiekt świadczy kompleksowe usługi z zakresu planowania i realizowania przedsięwzięć firmowych. W sali konferencyjnej można obsłużyć 80 osób w układzie kinowym. Podczas szkoleń czy warsztatów przy stołach, zależnie od ustawienia, mogą zasiąść grupy liczące 16-30 uczestników.

Dzięki dużym oknom pomieszczenie jest jasne i nasłonecznione. Poza dostępem do światła dziennego, na gości czeka bezpłatny dostęp do internetu. W razie konieczności salę można zaciemnić, więc bez przeszkód można w niej wyświetlać prezentacje multimedialne lub filmy.


Przerwy od pracy można spędzać na przestronnym tarasie, ciesząc się spokojem i świeżym powietrzem. Podczas wydarzeń, obsługa obiektu oferuje swoją pomoc zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym.

Sale konferencyjne w Kompleksie Beskid w Spytkowicach została wyposażona w rzutnik, projektor, odtwarzacz DVD, telewizor oraz flipcharty z materiałami piśmienniczymi. Odnajdziemy więc tutaj wszystko, co jest konieczne, aby nasze spotkanie osiągnęło pełny sukces.


Na uczestników wyjazdów czeka 31 pokoi gościnnych, które dają łącznie 72 miejsca noclegowe. Podczas hucznym imprez integracyjnych czy kilkudniowych szkoleń, mamy więc gwarancję, że nasi pracownicy będą mogli odpowiednio wypocząć. W pokojach jest dostęp do internetu i telewizji. Większość z nich posiada również własne balkony, z których roztacza się malowniczy widok na Babią Górę.

W cenę noclegu wliczone są śniadania, miejsca parkingowe oraz wstęp do strefy rekreacyjnej. Osoby zmotoryzowane mogą więc zostawić samochody przed obiektem, udać się na konferencję, a po niej spędzić czas w saunie, basenie czy jacuzzi.


Niezależnie jednak czy planujemy wydarzenie jednodniowe czy dłuższy wyjazd dla pracowników, musimy zapewnić im smaczne i pożywne posiłki. O to, na szczęście, Kompleks Beskid również zadba za nas. W hotelu znajduje się restauracja, która przygotowuje dania inspirowane regionem środkowoeuropejskim. Wśród propozycji znajdują się również lekkie przekąsi i słodkie desery, które idealnie nadają się na przerwę kawową podczas pracy.

Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych składników według sprawdzonych przepisów. Dodatkowo, na szczycie pobliskiego stoku narciarskiego znajduje się drewniana karczma w stylu staropolskim. Można zabrać gości na wspólną biesiadę przy obficie zastawionym stole, rozkoszując się specjalnością lokalu, czyli pstrągiem w różnych odsłonach.Kameralna sala konferencyjno-szkoleniowa z nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz wygodne pokoje dla gości, pozwalają z powodzeniem zrealizować firmowe wyjazdy. Smaczna kuchnia oraz piękne widoki wprowadzają przyjazną atmosferę, która skutecznie pokonuje jesienną senność. Natomiast możliwości, jakie daje okolica na spędzanie czasu wolnego, zdecydowanie wniesie wiele nowej energii. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij