Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.07.2017

Sala szkoleniowa na Saskiej Kępie w Warszawie

Sala szkoleniowa na Saskiej Kępie w Warszawie

Nie jest łatwo w Warszawie znaleźć odpowiednią salę szkoleniową, która spełniałaby wszystkie warunki postawione przez organizatorów spotkań biznesowych: blisko do centrum miasta, nowoczesny sprzęt i niska cena. Naprzeciw tym potrzebom wyszli właściciele Meeting Room.

Nowoczesne biuro na Saskiej Kępie w Warszawie oferuje swoim gościom salę szkoleniową o powierzchni 17,8 m2. Pomieszczenie jest na tyle przestronne, by móc je dowolnie aranżować tak, by jak najlepiej odpowiadały potrzebom organizatorów i uczestników spotkania. To kameralna sala, która pomieści ok. 12 osób - doskonałe miejsce na małe konferencje, szkolenia lub spotkania z klientami i kontrahentami. Goście znajdą w niej niezbędny sprzęt, który sprawdzi się podczas każdego eventu.

Na terenie biura Meeting Room znajduje się również Pokój Biznesowy I i mniejsze pomieszczenia - idealne na kameralne spotkania biznesowe lub jako miejsce do indywidualnej pracy.

Właściciele Meeting Room pomyśleli o wszystkich potrzebach swoich gości, dlatego na terenie budynku mieści się również łazienka. Biuro oferuje także całodzienną obsługę techniczną sprzętu i bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości są również materiały piśmiennicze, skaner i drukarka.

Na specjalne życzenie i w razie potrzeby personel Meeting Room zajmie się kompleksową obsługą cateringową. Istnieje możliwość zamówienia cateringu z dostawą oraz całodziennego bufetu kawowego w postaci kawy, herbaty, wody i ciastek.

Dodatkowym atutem Meeting Room jest jego lokalizacja. Zaledwie 10 minut dzieli biuro od ścisłego centrum Warszawy, co w tak dużym mieście nie jest wcale oczywiste. Obiekt sąsiaduje z ulicą Francuską, na której znajduje się wiele interesujących restauracji i kawiarni, do których można się udać po skończonym szkoleniu lub w przerwach konferencji.

Cennik (Sala szkoleniowa)

Cały Dzień (8h) - 250 zł
Pół Dnia (4h) - 150 zł
1h - 50 zł

Cennik (Pokój Biznesowy I)

Cały Dzień (8h) - 150 zł
Pół Dnia (4h) - 100 zł
1h - 50 zł
POWRÓT
Meeting Room
Meeting Room

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij