Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.05.2023

Sale wystawiennicze i konferencyjne w Warszawie - polecamy Instytut Wzornictwa Przemysłowego!

Sale wystawiennicze i konferencyjne w Warszawie - polecamy Instytut Wzornictwa Przemysłowego!

Warszawa jest nie tylko stolicą kraju, ale też istnym centrum biznesowym, umożliwiającym realizację nawet najbardziej wymagających spotkań branżowych. W mieście znajdują się różnorodne obiekty, które sprzyjają efektywnej pracy. Wśród nich można wymienić m.in. hotele konferencyjne, centra biznesowe, a także wyjątkowe obiekty, takie jak np. Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Trzeba przyznać, że jest to jedna z najważniejszych placówek w Polsce, która zajmuje się projektowaniem przemysłowym oraz szeroko pojętym rozwojem produktów. Historia IWP sięga 1950 roku, a współcześnie uznaje się go za jednego z liderów w zakresie wzornictwa przemysłowego na całym świecie.

Zastanawiasz się, w jaki sposób obiekt ten łączy się z branżą spotkań? Już spieszymy z odpowiedzią! Otóż Instytut Wzornictwa Przemysłowego do dyspozycji gości oddaje sale wystawiennicze i konferencyjne oraz biura, idealne na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów. Ciekawi Cię dokładna oferta? Poniżej zdradzamy więcej szczegółów!


Sale konferencyjne na wynajem w Warszawie

Zanim napiszemy nieco więcej o salach konferencyjnych obiektu, to koniecznie musimy wspomnieć o jego korzystnej lokalizacji. Otóż Instytut Wzornictwa Przemysłowego mieści się w pobliżu Zamku Królewskiego w Warszawie, zapewniając świetną komunikację ze słynnymi atrakcjami oraz centrami biznesowymi miasta. No dobrze, ale co dokładnie IWP ma w swoich wnętrzach?


Oferuje on wynajem przestrzeni konferencyjnej, w której mogą się odbyć różnorodne spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, prezentacje produktów, warsztaty oraz inne wydarzenia. Przestrzeń ta wyróżnia się przestronnością i nowoczesnością. Podzielona została na wiele atrakcyjnych sal o różnej powierzchni - od 30 do maksymalnie 480 m2. Pomieszczenia te są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i w niezbędne akcesoria konferencyjne. Warto też dodać, że sale konferencyjne posiadają bezpośredni dostęp do światła dziennego wraz z systemem zaciemniania okien. 


Instytut Wzornictwa Przemysłowego ma w swojej ofercie również ponad 600 m2 przestrzeni magazynowych oraz biurowych do wynajęcia. Te drugie przestrzenie sprzyjają zarówno pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Znajduje się w nich wszystko to, co potrzebne jest do efektywnego wypełniania obowiązków - od szybkiej sieci Internetu, przez funkcjonalne meble, aż po nowoczesne sprzęty multimedialne. IWP zdecydowanie stanowi świetny wybór dla tych, którzy cenią:

  • wysoki standard usług,
  • korzystną lokalizację,
  • profesjonalną organizację eventów. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij