Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.01.2016

Skuteczna Komunikacja w Negocjacjach Handlowych

Skuteczna Komunikacja w Negocjacjach Handlowych

Już niebawem, bo 22 stycznia, odbędzie się kolejna konferencja edukacyjna organizowana przez MPI Poland Club. Zapraszamy do warszawskiego Centrum Nauki Kopernik na konferencję "Skuteczna Komunikacja w Negocjacjach Handlowych".

W konferencji weźmie udział dwóch prelegentów, ekspertów w dziedzinie negocjacji. Mike Liwicki, którzy przez 30 lat pracował w FBI, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu negocjacji. Opowie o komunikacji niewerbalnej stosowanej przez amerykańskie służby specjalne, której z powodzeniem można używać także na płaszczyźnie biznesowej.

Dr Małgorzata Majewska, pracownik naukowy Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ, wprowadzi słuchaczy w tajniki komunikacji werbalne. Opowie, jak skutecznie posługiwać się językiem, jakie zwroty mogą pomóc, a jakie zaszkodzić w procesie negocjacyjnym.

Po wystąpieniach ekspertów będą miały miejsce dyskusje, podczas których uczestnicy konferencji poznają ciekawe techniki negocjacyjne, a także odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na www.mpiweb.pl

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij