Sofitel Warsaw Victoria zaprasza na Hotel Trends Poland 2013

Szacowanie wartości hotelu, technologia w służbie hotelarstwa czy rola edukacji w branży – to część tematów planowanych na konferencji Hotel Trends Poland 2013 - Asset Management & Operations. Już 28 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria eksperci odpowiedzą na pytanie gdzie kryją się szanse na rozwój w branży i jak je wykorzystać.

Konferencja Hotel Trends Poland 2013 to okazja do wysłuchania znanych praktyków, którzy nie tylko dadzą wskazówki jak wykorzystać zmieniające się trendy do rozwoju własnego biznesu, ale tez pokażą jak wielki wpływ na lokalne rynki ma obecna sytuacja gospodarcza na świecie.

Organizatorami wydarzenia są światowy lider wśród firm doradczych dla branży hotelowej Horwath HTL oraz magazyn Hotelarz, czołowy magazyn branży hotelarskiej.

-Zależy nam na tym, aby eksperci związani ze światem hotelarskim mieli możliwość spotkania się w jednym miejscu i wymiany know how zarówno z rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy sposób i szansa na rozwój całej branży – mówi James Chappell, Global Marketing Director, Horwath HTL oraz jeden z moderatorów konferencji. - Polskie hotelarstwo ma ogromny potencjał, który wydaje się być jeszcze nie do końca wykorzystany. Chcemy dowiedzieć się dlaczego tak jest i znaleźć odpowiedź na pytanie jak to zmienić – dodaje.

Konferencja kierowana jest do właścicieli hoteli, przedstawicieli zarządów spółek operatorskich, kadry zarządzającej, a także managerów, deweloperów i wszystkich planujących inwestowanie w branżę. Wśród prelegentów znajda się m.in. Sarah Duignan - Director of Account Management, STR Global, Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Zarządu, Orbis S.A., Krzysztof Jędrocha - Członek Zarzadu Polish Prestige Hotels & Resorts, Marek Pawłowicz - Prezes Zarządu Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o. oraz mgr inż. Witold Drogoń - Członek Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Sponsorem konferencji jest międzynarodowa sieć InterContinental Hotels Group, którą reprezentować będzie Peter Vermeer- Wiceprezes Rozwoju Sieci IHG krajów Beneluxu i Europy Wschodniej, przy współpracy z Hilton Worldwide, w której imieniu wystąpi Erwin Verhoog, General Manager w Hilton Warsaw Hotel. Partnerem strategicznym jest Grupa Hotelowa Orbis.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz