Sofitel Warsaw Victoria zaprasza na Hotel Trends Poland 2013

Szacowanie wartości hotelu, technologia w służbie hotelarstwa czy rola edukacji w branży – to część tematów planowanych na konferencji Hotel Trends Poland 2013 - Asset Management & Operations. Już 28 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria eksperci odpowiedzą na pytanie gdzie kryją się szanse na rozwój w branży i jak je wykorzystać.

Konferencja Hotel Trends Poland 2013 to okazja do wysłuchania znanych praktyków, którzy nie tylko dadzą wskazówki jak wykorzystać zmieniające się trendy do rozwoju własnego biznesu, ale tez pokażą jak wielki wpływ na lokalne rynki ma obecna sytuacja gospodarcza na świecie.

Organizatorami wydarzenia są światowy lider wśród firm doradczych dla branży hotelowej Horwath HTL oraz magazyn Hotelarz, czołowy magazyn branży hotelarskiej.

-Zależy nam na tym, aby eksperci związani ze światem hotelarskim mieli możliwość spotkania się w jednym miejscu i wymiany know how zarówno z rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy sposób i szansa na rozwój całej branży – mówi James Chappell, Global Marketing Director, Horwath HTL oraz jeden z moderatorów konferencji. - Polskie hotelarstwo ma ogromny potencjał, który wydaje się być jeszcze nie do końca wykorzystany. Chcemy dowiedzieć się dlaczego tak jest i znaleźć odpowiedź na pytanie jak to zmienić – dodaje.

Konferencja kierowana jest do właścicieli hoteli, przedstawicieli zarządów spółek operatorskich, kadry zarządzającej, a także managerów, deweloperów i wszystkich planujących inwestowanie w branżę. Wśród prelegentów znajda się m.in. Sarah Duignan - Director of Account Management, STR Global, Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Zarządu, Orbis S.A., Krzysztof Jędrocha - Członek Zarzadu Polish Prestige Hotels & Resorts, Marek Pawłowicz - Prezes Zarządu Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o. oraz mgr inż. Witold Drogoń - Członek Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Sponsorem konferencji jest międzynarodowa sieć InterContinental Hotels Group, którą reprezentować będzie Peter Vermeer- Wiceprezes Rozwoju Sieci IHG krajów Beneluxu i Europy Wschodniej, przy współpracy z Hilton Worldwide, w której imieniu wystąpi Erwin Verhoog, General Manager w Hilton Warsaw Hotel. Partnerem strategicznym jest Grupa Hotelowa Orbis.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum