Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.01.2021

Spark of Change 2021 - wydarzenie dla organizatorów eventów online

Spark of Change 2021 - wydarzenie dla organizatorów eventów online

Już za tydzień, 27 stycznia, odbędzie się bardzo ciekawe i wartościowe wydarzenie Spark of Change, które to z przyjemnością objęliśmy naszym Patronatem Medialnym. Będzie to międzynarodowa konferencja, która przyda się zwłaszcza osobom planującym w tym roku organizację wirtualnych eventów. 

Poruszona tematyka będzie obejmować wszystko, co związane jest z organizacją eventów online, czyli: technologię, platformy, sposoby angażowania uczestników w trakcie trwania wydarzenia, a także promocję takiego eventu. 

Temat w tej chwili jeszcze bardziej aktualny i jeszcze bardziej przydatny niż zwykle. Hotelarze i organizatorzy muszą się tymczasowo przestawić na nowy format wydarzeń, dlatego każda wiedza w tym zakresie jest na wagę złota. Paradoksalnie ta "wiedza na wagę złota" jest ZA DARMO. Udział w Spark of Change 2021 jest bowiem darmowy. Wystarczy się zarejestrować przez specjalny formularz na stronie www.sparkofchange.online

Uczestnicy tej międzynarodowej konferencji będą mogli posłuchać prelekcji ekspertów od eventów, nowych technologii i promocji. W sumie będzie ich 24, w tym m.in.:

  • Pedro Goes - CEO and Founder w InEvent; 
  • Eugene Gnatenko - Founder and CEO w Pinetool.ai; 
  • Stephanie Angeli Alburo - HR Delivery Manager w IBM Business Services; 
  • Pavvi Singh - Account Executive w Swapcard; 
  • Annette Naif - CEO & Creative Director w Naif Productions; 
  • Jonny Ross - Founder and Digital Marketing Specialist we Fleek Marketing; 
  • Aleksandra Pietrak - Director, Project & Event Manager w KDK Events; 
  • Anna Butrym - Presenter, moderator and business coach. 

Konferencja będzie odbywać się równolegle na 3 wirtualnych scenach. Na każdej z nich poruszony zostanie inny obszar: TECHNOLOGY, ENGAGEMENT, MANAGEMENT.

Będzie też można wejść do wirtualnego showroomu z atrakcjami eventowymi. Tam uczestnicy będą mogli poznać sprawdzone elementy rozrywkowe, warsztaty -  doceniane przez klientów i odbiorców wydarzeń online.

- Rynek wydarzeń online przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Zawsze jest tak, że w momencie rozkwitu danego sektora - wyznaczane są standardy, którymi branża kieruje się w kolejnych latach. Czujemy dużą odpowiedzialność za to, aby ta jakość była jak najwyższa, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę i wypracować takie praktyki, z których będziemy dumni w najbliższej przyszłości – mówi Michał Michałowski, organizator wydarzenia i CEO EVENTY-ONLINE.PL.

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału! 

27 stycznia, godz. 18.00

Udział bezpłatny.

www.sparkofchange.online


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij