Spark of Change 2021 - wydarzenie dla organizatorów eventów online

Spark of Change 2021 - wydarzenie dla organizatorów eventów online

Już za tydzień, 27 stycznia, odbędzie się bardzo ciekawe i wartościowe wydarzenie Spark of Change, które to z przyjemnością objęliśmy naszym Patronatem Medialnym. Będzie to międzynarodowa konferencja, która przyda się zwłaszcza osobom planującym w tym roku organizację wirtualnych eventów. 

Poruszona tematyka będzie obejmować wszystko, co związane jest z organizacją eventów online, czyli: technologię, platformy, sposoby angażowania uczestników w trakcie trwania wydarzenia, a także promocję takiego eventu. 

Temat w tej chwili jeszcze bardziej aktualny i jeszcze bardziej przydatny niż zwykle. Hotelarze i organizatorzy muszą się tymczasowo przestawić na nowy format wydarzeń, dlatego każda wiedza w tym zakresie jest na wagę złota. Paradoksalnie ta "wiedza na wagę złota" jest ZA DARMO. Udział w Spark of Change 2021 jest bowiem darmowy. Wystarczy się zarejestrować przez specjalny formularz na stronie www.sparkofchange.online

Uczestnicy tej międzynarodowej konferencji będą mogli posłuchać prelekcji ekspertów od eventów, nowych technologii i promocji. W sumie będzie ich 24, w tym m.in.:

  • Pedro Goes - CEO and Founder w InEvent; 
  • Eugene Gnatenko - Founder and CEO w Pinetool.ai; 
  • Stephanie Angeli Alburo - HR Delivery Manager w IBM Business Services; 
  • Pavvi Singh - Account Executive w Swapcard; 
  • Annette Naif - CEO & Creative Director w Naif Productions; 
  • Jonny Ross - Founder and Digital Marketing Specialist we Fleek Marketing; 
  • Aleksandra Pietrak - Director, Project & Event Manager w KDK Events; 
  • Anna Butrym - Presenter, moderator and business coach. 

Konferencja będzie odbywać się równolegle na 3 wirtualnych scenach. Na każdej z nich poruszony zostanie inny obszar: TECHNOLOGY, ENGAGEMENT, MANAGEMENT.

Będzie też można wejść do wirtualnego showroomu z atrakcjami eventowymi. Tam uczestnicy będą mogli poznać sprawdzone elementy rozrywkowe, warsztaty -  doceniane przez klientów i odbiorców wydarzeń online.

- Rynek wydarzeń online przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Zawsze jest tak, że w momencie rozkwitu danego sektora - wyznaczane są standardy, którymi branża kieruje się w kolejnych latach. Czujemy dużą odpowiedzialność za to, aby ta jakość była jak najwyższa, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę i wypracować takie praktyki, z których będziemy dumni w najbliższej przyszłości – mówi Michał Michałowski, organizator wydarzenia i CEO EVENTY-ONLINE.PL.

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału! 

27 stycznia, godz. 18.00

Udział bezpłatny.

www.sparkofchange.online


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz