Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.11.2016

Spełnij świąteczne marzenia w Pałacu Alexandrinum

Spełnij świąteczne marzenia w Pałacu Alexandrinum

Pięknie usytuowany czterogwiazdkowy Pałac Alexandrinum jest idealnym miejscem na zorganizowanie wyjątkowej kolacji wigilijnej, kameralnego spotkania przy opłatku, a także imprezy noworocznej. Zimowa aura i ciepłe wnętrza sprawiają, że wydarzenia w Pałacu nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Firmy, które szukają odpowiedniego miejsca na Wigilię w pobliżu Warszawy albo w całym województwie mazowieckim, powinny zapoznać się z ofertą Pałacu Alexandrinum, który na tą okazję przygotował specjalną ofertę dla swoich Gości. Oddalony o 13 kilometrów od stolicy, położony w malowniczej okolicy obiekt zapewnia opiekę artystyczną, obsługę techniczną i wyśmienity catering skomponowany zgodnie z potrzebami i sugestiami klientów. 

Pałac Alexandrinum przygotuje plan imprezy w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo współpracuje z profesjonalnymi muzykami, tancerzami i konferansjerami, którzy zapewnią Gościom dobrą zabawę. Efekty specjalne i nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy dodadzą imprezie wyjątkowej atmosfery.

Na stołach królują tradycyjne, świąteczne potrawy. Doświadczony i uzdolniony Szef Kuchni Paweł Suchanek dba, by smakowały one przynajmniej tak dobrze, jak w domu, a nawet lepiej. Oprócz znanych i lubianych dań, kulinarny Mistrz, który gotował dla Króla Kataru, przemyca na wigilijny stół smaki, które nie goszczą w polskich domach na co dzień, m.in. zupa ze słodkowodnych raków czy karmelizowane w miodzie buraki. Wszystko przygotowane z najwyższej jakości składników. Obiekt proponuje kilka wersji menu świątecznego, ale każde z nich w razie potrzeby można dowolnie modyfikować po wcześniejszej konsultacji. 
Świąteczne imprezy w Pałacu Alexandrinum można zorganizować w pałacowej restauracji, sali konferencyjnej i Sali Alexandryjskiej. Każda z nich po sugestiach i propozycjach Gości jest specjalnie dekorowana, by zachwycać i wprawiać w świąteczny klimat.

Kolację wigilijną uatrakcyjnić może również kulig, ognisko z grzańcem przy dźwiękach gitary, a nawet zabawa muzyczna z DJ-em. 

Wyśmienitą zabawę, klimatyczne wnętrza i stół pełen pysznych potraw oferuje Pałac Alexandrinum, który czeka na przybyszów głodnych wrażeń, chcących wraz z firmowymi towarzyszami spędzić niezapomniane chwile. 


Wigilijne menu.

Więcej informacji tutaj.


PL  


POWRÓT
Hotel Pałac Alexandrinum
Hotel Pałac Alexandrinum

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij