Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.06.2017

Spore zmiany na szwedzkim rynku turystycznym

Spore zmiany na szwedzkim rynku turystycznym

Best Western Hotels & Resorts przejęło Sweden Hotels. Taka informacja obiegła cały świat i wstrzymała na chwilę oddech u właścicieli dużych sieci hotelowych w Europie i na świecie. Znana sieć powiększyła się o 135 hoteli.

To aż o 55 więcej obiektów niż naliczniejsza do tej pory sieć hotelowa. Dodatkowo Best Western Hotels & Resorts  objęła pozycję lidera na szwedzkim rynku usług hotelarskich.

Pod szyldem Sweden Hotels zrzeszone były głównie hotele trzygwiazdkowe oraz czterogwiazdkowe. Od teraz należą do marki Best Western lub franczyzy typu white label – SureStay Hotel Group.

To kolejny duży krok w globalnym rozwoju marki. Best Western w poprzednim roku otworzyła prawie 100 hoteli w Ameryce Północnej oraz kolejne 102 na całym świecie. Na mapie obiektów Best Western są już ponad 4 200 miejsca w 100 państwach.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij