Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
6.09.2017

Spotkanie biznesowe w zalewie rzeki Mrogi

Spotkanie biznesowe w zalewie rzeki Mrogi

Informacje przekazywane podczas szkolenia są najważniejsze, ale należy pamiętać również o zadbanie o odpowiednią atmosferę oraz miejsce przeznaczone na biznesowe spotkanie. Hotel nad Mrogą – 5 hektarów terenów zielonych, malownicza okolica oraz wiele atrakcji – to idealne miejsce na zorganizowanie udanego spotkania biznesowego.

Hotel nad Mrogą może poszczycić się idealną lokalizacją nie tylko ze względu na otoczenie wspaniałą florą i spokojem. To miejsce położone w samym centrum kraju oddalone od Łodzi zaledwie 25 kilometrów, zaś od stolicy dzieli je półtoragodzinna trasa.

W Hotelu nad Mrogą znajduje się mała sala biznesowa przeznaczona na spotkania do 8 osób oraz trzy sale konferencyjne - największa z nich jest w stanie pomieścić 90 osób. W każdej z sal znajduje się ekran, rzutnik, dobre nagłośnienie oraz flipchart. Obsługa hotelu zadba o to, by zorganizować spotkania według wytycznych klienta w jak najwyższym standardzie. W ofercie przewidywane są również imprezy integracyjne i firmowe.

Dodatkowo od 2010 roku do użytku gości oddano chatę biesiadną. Ten rustykalny budynek to ciekawe miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych, ale również spotkań biznesowych i szkoleń. Przy chacie znajduje się miejsce na ognisko i grilla, gdzie spędzony czas umili gościom muzyka góralska.Pokoje w Hotelu nad Mrogą przeznaczone są dla dwóch osób (z możliwością do pojedynczego wykorzystania). Znajduje się tu również pokój LUX z łóżkiem małżeńskim oraz domki letniskowe w sezonie. Każdy pokój posiada osobną łazienkę, bezprzewodowy internet, miejsce do pracy oraz TV.

Hotel nad Mrogą to również idealne miejscem dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas. Ośrodek otoczony przepięknym pejzażem Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, lasami oraz zalewem rzeki Mrogi, zaprasza wszystkich gości na wycieczki piesze i rowerowe po szlakach zapewniających wiele przepięknych widoków. Obsługa hotelowa zapewnia również kajaki i rowery wodne, boisko do siatkówki, plac zabaw oraz odkryty basen w okresie letnim.

Dla zmęczonych po całodniowych aktywnościach gości personel Hotel nad Mrogą przygotował odprężającą saunę z Ruską Banią, w której kąpiel zniweluje zmęczenie i stres, rozluźni mięśnie, a także poprawi koncentrację niezbędną na kolejny tydzień pracy.

Hotel nad Mrogą to miejsce doskonałe zarówno na jednodniową konferencję, jak i dłuższy wyjazd połączony z wypoczynkiem, relaksem i wspólną zabawą. Warto wziąć to wyjątkowe miejsce pod uwagę, planując organizację spotkania biznesowego.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij