Spotkanie biznesowe wśród drzew i malowniczej przyrody

Spotkanie biznesowe wśród drzew i malowniczej przyrody

W urokliwej wsi Smardzewice pod Tomaszowem Mazowieckim w województwie łódzkim znajduje się Inwest Smardzewice, czyli ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, który posiada atrakcyjną ofertę dla gości biznesowych.

Inwest Smardzewice to obiekt położony w samym środku sosnowego lasu nad Zalewem Sulejowskim. Rozległy teren wokół ośrodka daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu i umożliwia organizację zabaw integracyjnych i wycieczek krajoznawczych.

W tak pięknym otoczeniu każda konferencja, szkolenie czy wyjazd pracowniczy to czysta przyjemność. Zjeżdżają się tutaj biznesmeni nie tylko z województwa łódzkiego, ale z całej Polski. Inwest Smardzewice został nagrodzony również tytułem "Dobre miejsce na szkolenie" przyznanym przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych może poszczycić się komfortowymi pokojami i wyśmienitym jedzeniem serwowanym przez zdolnych i doświadczonych kucharzy.

Z usług oferowanych przez Inwest Smardzewice korzystają nie tylko prywatni biznesmeni, przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne, ale również największe firmy szkoleniowe, uznani trenerzy, a nawet kadra naukowa uczelni akademickich.

Na terenie ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego znajduje się aż 7 nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Przestronne pomieszczenia to doskonałe miejsce na prestiżowe spotkania biznesowe, szkolenia, seminaria, konferencje, sympozja, ale również na imprezy integracyjne i przyjęcia okolicznościowe. Przestronna aula pomieści nawet do 95 uczestników eventu, zaś mniejsze sale od 10 do 50 osób.Do niewątpliwych atutów Inwest Smardzewice należą komfortowe pokoje, mogące pomieścić nawet 119 osób oraz klimatyczna restauracja z pysznym jedzeniem i profesjonalnym serwisem. Po wyśmienitej uczcie kulinarnej warto wybrać się na coś mocniejszego do pubu na terenie ośrodka. W pubie można także zagrać w bilard lub wziąć udział w kameralnym koncercie. Zaś dla miłośników aktywnego spędzania czasu czeka boisko do siatkówki plażowej, boisko trawiaste, na którym można grać np. w piłkę nożną, a także ścieżki spacerowe i rowerowe.

Inwest Smardzewice to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają miejsca na organizację spotkania biznesowego, ale mają duże wymagania. Obsługa ośrodka sprosta wszystkim oczekiwaniom i zagwarantuje organizację spotkania na najwyższym poziomie.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz