Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.08.2017

Spotkanie biznesowe wśród drzew i malowniczej przyrody

Spotkanie biznesowe wśród drzew i malowniczej przyrody

W urokliwej wsi Smardzewice pod Tomaszowem Mazowieckim w województwie łódzkim znajduje się Inwest Smardzewice, czyli ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, który posiada atrakcyjną ofertę dla gości biznesowych.

Inwest Smardzewice to obiekt położony w samym środku sosnowego lasu nad Zalewem Sulejowskim. Rozległy teren wokół ośrodka daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu i umożliwia organizację zabaw integracyjnych i wycieczek krajoznawczych.

W tak pięknym otoczeniu każda konferencja, szkolenie czy wyjazd pracowniczy to czysta przyjemność. Zjeżdżają się tutaj biznesmeni nie tylko z województwa łódzkiego, ale z całej Polski. Inwest Smardzewice został nagrodzony również tytułem "Dobre miejsce na szkolenie" przyznanym przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych może poszczycić się komfortowymi pokojami i wyśmienitym jedzeniem serwowanym przez zdolnych i doświadczonych kucharzy.

Z usług oferowanych przez Inwest Smardzewice korzystają nie tylko prywatni biznesmeni, przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne, ale również największe firmy szkoleniowe, uznani trenerzy, a nawet kadra naukowa uczelni akademickich.

Na terenie ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego znajduje się aż 7 nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Przestronne pomieszczenia to doskonałe miejsce na prestiżowe spotkania biznesowe, szkolenia, seminaria, konferencje, sympozja, ale również na imprezy integracyjne i przyjęcia okolicznościowe. Przestronna aula pomieści nawet do 95 uczestników eventu, zaś mniejsze sale od 10 do 50 osób.Do niewątpliwych atutów Inwest Smardzewice należą komfortowe pokoje, mogące pomieścić nawet 119 osób oraz klimatyczna restauracja z pysznym jedzeniem i profesjonalnym serwisem. Po wyśmienitej uczcie kulinarnej warto wybrać się na coś mocniejszego do pubu na terenie ośrodka. W pubie można także zagrać w bilard lub wziąć udział w kameralnym koncercie. Zaś dla miłośników aktywnego spędzania czasu czeka boisko do siatkówki plażowej, boisko trawiaste, na którym można grać np. w piłkę nożną, a także ścieżki spacerowe i rowerowe.

Inwest Smardzewice to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają miejsca na organizację spotkania biznesowego, ale mają duże wymagania. Obsługa ośrodka sprosta wszystkim oczekiwaniom i zagwarantuje organizację spotkania na najwyższym poziomie.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij