Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.12.2015

Spotkanie edukacyjne „HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie”

Spotkanie edukacyjne „HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie”

HSSE - „Health, safety, security, environment”, czyli „Zdrowie, bezpieczeństwo, ochrona, środowisko”. Te cztery zagadnienia coraz częściej brane są pod uwagę przez zleceniodawców i organizatorów eventów. Podczas spotkania "„HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie”, Międzynarodowy specjalista Alan Law, prawniczka Magdalena Golonka oraz osoby na co dzień dbające o bezpieczeństwo eventów Katarzyna Parysek-Kasprzyk i Sebastian Godula, odpowiedzą na pytanie "jak zadbać o stuprocentowe bezpieczeństwo podczas organizacji imprez?"

Już 8 grudnia br. w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się spotkanie edukacyjne "HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie". Uczestnicy konferencji dowiedzą się m. in., jak wygląda przebieg współpracy z dużymi partnerami w organizacji imprez masowych (POLICJA, BOR, UEFA, ONZ), a także będą mogli pracować na wybranych przykładach spektakularnych realizacji, w których aspekt bezpieczeństwa odegrał bardzo ważną rolę.

Prelegenci powiedzą również o zagadnieniach związanych z prawnymi wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, aspektami świadczenia usług związanych z organizacją eventów przez Internet, zastrzeganiem znaków towarowych, m.in. logo i nazwy konferencji, wykorzystywaniem wizerunku uczestników, praktycznym podejściem do wymogów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz wielu innych.

Na zakończenie spotkania odbędzie się aukcja prac dzieci z domu dla dzieci z Przemyśla. Zebrane pieniądze przekazane zostaną Towarzystwu „Nasz Dom”.

Rejestracja uczestników spotkania wraz z powitalną kawą rozpocznie się o godzinie 9:30.

Szczegółowe informacje odnośnie spotkania „HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie” dostępne są na www.mpiweb.pl/list3/hsse-czyli-wszystko-o-bezpieczny.html.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij