Spotkanie na WorldHotel 2010

Tematyka III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010 będą dyskusje merytoryczne z różnych aspektów prowadzenia biznesu noclegowego, które odbędą się w dniach 29 września -1 października br. w Centrum Targowo-Kongresowych MT Polska w Warszawie.

WorldHotel zapewni kolejną możliwość spotkania biznesowego branży noclegowej, co więcej zapewni nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, wymiany opinii, poznania aktualnej oferty skierowanej do właścicieli obiektów i podmiotów działających w branży. Owe spotanie będzie także źródłem informacji o rynku oraz okazją do poznania trendów w hotelarstwie, nowości produktowych i wzorniczych. Uczestnicy WorldHotel 2010 będą również mogli bezpłatnie skorzystać ze szkoleń branżowych i indywidualnych porad ekspertów w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności noclegowej.

Czas trwania targów będzie obejmować trzy dni podczas których prowadzone będą szkolenia, seminaria i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych kwestii z różnych obszarów biznesu hotelowego, m. in.: podatków, optymalizacji kosztów w działalności noclegowej, budowy oszczędnych obiektów, kreatywnych sposobów na zwiększanie atrakcyjności obiektów, promocji w internecie, korzyści wynikających z zatrudniania osób niepełnosprawnych. Będą też dedykowane szkolenia i panele poświęcone centrom SPA, m. in.: dotyczące ich projektowania i urządzania, a także pozyskiwania klientów i budowania wśród nich lojalności. Jednym z tematów merytorycznych będą też eko trendy w hotelarstwie.

WorldHotel 2010 będzie odbywał się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Jest ono zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Centrum zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

Warunkiem uczestnictwa w WorldHotel 2010 jest dokonanie rejestracji. Od 1 lipca można to zrobić on-lina na www.worldhotel.pl, co dodatkowo uprawnia do 50% zniżki za wstęp. Regularna cena biletu wynosi 20 zł.

Źródło: e-hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum