Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską i weekend „Nad rozlewiskiem” w hotelu Mercure Mrongovia Resort & SPA

Małgorzata Kalicińska była gościem specjalnym Mercure Mrongovia Resort & SPA od 11 do 14 listopada 2010 r. Hotel zorganizował niezwykły WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM dla wszystkich wielbicieli bestsellerowych powieści tej popularnej autorki oraz serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Przedłużony listopadowy weekend w Mrągowie był niepowtarzalną okazją nie tylko na spotkanie z pisarką, ale także na odpoczynek i relaks.

W czasie przedłużonego listopadowego weekendu hotel Mercure Mrongovia Resort & Spa przygotował wiele atrakcji inspirowanych powieściami, których akcja rozgrywa się na Mazurach. Już samo specjalne „Powitanie jak u Mamy” wprowadziło gości w klimat książek Małgorzaty Kalicińskiej. Główną atrakcją weekendu były dwa wieczory z autorką, w czasie których opowiadała ona m.in. o tym jak powstawały książki, a także zdradziła swoje plany literackie. Były to wyjątkowe spotkania, ponieważ autorka potrafi nawiązać bezpośredni i przyjazdy kontakt, buduje atmosferę bliskości, ciepła, zaufania i dobrej zabawy. W czasie WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM pisarka podpisywała również swoje książki. Ale weekend w Mrongovia Resort & SPA to nie tylko czas dla literatury. Oryginalną atrakcją weekendu było wspólne z Małgorzatą Kalicińską pieczenie chleba, według receptury znanej z kart jej powieści. Hotel, kontynuując „rozlewiskowe klimaty”, zaprosił wszystkich na wieczorny nastrojowy koncert przy kominku, zabawę taneczną i seans filmowy „Swojskie komedie”. Goście WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM uczestniczyli w weselu mazurskim, na którym poznali unikalne zwyczaje i tradycje z tego regionu. W czasie, kiedy rodzice korzystali z licznych atrakcji, hotel zapewnił dzieciom opiekę w Klubie Juniora oraz zaprosił najmłodszych na „Wieczór z bajką” – spotkanie z baśniami i legendami mazurskimi.

Małgorzata Kalicińska jest częstym gościem tego hotelu. „Moja rodzina i przyjaciele bardzo lubią tu w Mrongovii po prostu być. Nagadać się, poplotkować, popływać, oklepać, pograć, ale też odespać, napić się czegoś dobrego i odpocząć. Po prostu nabrać sił i zwyczajnie pielęgnować w ten sposób więzy rodzinne” – mówi Małgorzata Kalicińska. Autorkę cieszą spotkania z czytelnikami na Mazurach, w miejscu, które dobrze zna. „Dla nas WEKEEND NAD ROZLEWISKIEM to niezwykła przyjemność goszczenia znanej pisarki oraz wielbicieli jej powieści” – mówi Natalia Walinowcz z hotelu Mercure Mrongovia Resort & Spa. „Wzorem bohaterek, które na Mazurach odkrywają siebie, swoje prawdziwe potrzeby i zaczynają je pielęgnować – my zapewniamy zdrową i smaczną kuchnię, kontakt z naturą dzięki np. spacerom nad malowniczym jeziorem Czos, a także komfortowy relaks w Centrum Wellnes oraz wyrafinowane zabiegi kosmetyczne i masaże w hotelowym SPA” – dodaje Natalia Walinowicz. WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM to kolejna udana akcja organizowana przez Mercure Mrongovia Resort & SPA dla gości, którzy doceniają komfortowe warunki oraz bogatą ofertę hotelu.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum