Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską i weekend „Nad rozlewiskiem” w hotelu Mercure Mrongovia Resort & SPA

Małgorzata Kalicińska była gościem specjalnym Mercure Mrongovia Resort & SPA od 11 do 14 listopada 2010 r. Hotel zorganizował niezwykły WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM dla wszystkich wielbicieli bestsellerowych powieści tej popularnej autorki oraz serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Przedłużony listopadowy weekend w Mrągowie był niepowtarzalną okazją nie tylko na spotkanie z pisarką, ale także na odpoczynek i relaks.

W czasie przedłużonego listopadowego weekendu hotel Mercure Mrongovia Resort & Spa przygotował wiele atrakcji inspirowanych powieściami, których akcja rozgrywa się na Mazurach. Już samo specjalne „Powitanie jak u Mamy” wprowadziło gości w klimat książek Małgorzaty Kalicińskiej. Główną atrakcją weekendu były dwa wieczory z autorką, w czasie których opowiadała ona m.in. o tym jak powstawały książki, a także zdradziła swoje plany literackie. Były to wyjątkowe spotkania, ponieważ autorka potrafi nawiązać bezpośredni i przyjazdy kontakt, buduje atmosferę bliskości, ciepła, zaufania i dobrej zabawy. W czasie WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM pisarka podpisywała również swoje książki. Ale weekend w Mrongovia Resort & SPA to nie tylko czas dla literatury. Oryginalną atrakcją weekendu było wspólne z Małgorzatą Kalicińską pieczenie chleba, według receptury znanej z kart jej powieści. Hotel, kontynuując „rozlewiskowe klimaty”, zaprosił wszystkich na wieczorny nastrojowy koncert przy kominku, zabawę taneczną i seans filmowy „Swojskie komedie”. Goście WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM uczestniczyli w weselu mazurskim, na którym poznali unikalne zwyczaje i tradycje z tego regionu. W czasie, kiedy rodzice korzystali z licznych atrakcji, hotel zapewnił dzieciom opiekę w Klubie Juniora oraz zaprosił najmłodszych na „Wieczór z bajką” – spotkanie z baśniami i legendami mazurskimi.

Małgorzata Kalicińska jest częstym gościem tego hotelu. „Moja rodzina i przyjaciele bardzo lubią tu w Mrongovii po prostu być. Nagadać się, poplotkować, popływać, oklepać, pograć, ale też odespać, napić się czegoś dobrego i odpocząć. Po prostu nabrać sił i zwyczajnie pielęgnować w ten sposób więzy rodzinne” – mówi Małgorzata Kalicińska. Autorkę cieszą spotkania z czytelnikami na Mazurach, w miejscu, które dobrze zna. „Dla nas WEKEEND NAD ROZLEWISKIEM to niezwykła przyjemność goszczenia znanej pisarki oraz wielbicieli jej powieści” – mówi Natalia Walinowcz z hotelu Mercure Mrongovia Resort & Spa. „Wzorem bohaterek, które na Mazurach odkrywają siebie, swoje prawdziwe potrzeby i zaczynają je pielęgnować – my zapewniamy zdrową i smaczną kuchnię, kontakt z naturą dzięki np. spacerom nad malowniczym jeziorem Czos, a także komfortowy relaks w Centrum Wellnes oraz wyrafinowane zabiegi kosmetyczne i masaże w hotelowym SPA” – dodaje Natalia Walinowicz. WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM to kolejna udana akcja organizowana przez Mercure Mrongovia Resort & SPA dla gości, którzy doceniają komfortowe warunki oraz bogatą ofertę hotelu.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz