Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.10.2022

Stowarzyszenia Branży Eventowej zostało członkiem UFI!

Stowarzyszenia Branży Eventowej zostało członkiem UFI!

Niespełna miesiąc temu napłynęły do nas piękne wieści Z Warszawy! Otóż dokładnie 9 września 2022 roku Stowarzyszenia Branży Eventowej zostało członkiem UFI. Było to oczywiście możliwe dzięki staraniom Pełnomocnik Zarządu i Dyr. ds. Międzynarodowych Żanecie Berus.

O całym zdarzeniu wypowiada się ona w następujący sposób: „Jestem bardzo dumna z faktu przyjęcia naszego Stowarzyszenia Branży Eventowej do tej prestiżowej międzynarodowej organizacji. Świadczy to o nowej roli SBE w świecie eventów, które płynnie łączą się ze światem targów coraz częściej. W UFI będziemy dbać o interesy naszych członków, aby ich głos był słyszalny także na arenie międzynarodowej”.

UFI jest Światowym Stowarzyszeniem Przemysłu Targowego, które swoją siedzibę ma w Paryżu. To wiodąca organizacja, która zrzesza operatorów centrów wystawienniczych oraz wystawców na całym świecie. Za główny cel UFI uznaje się promowanie, reprezentowanie oraz wspieranie biznesowych interesów przemysłu targowego oraz swoich członków.

Drugim po UFI najważniejszym stowarzyszeniem jest IAEE, które operuje na półkuli zachodniej oraz w Azji, z którym to SBE również ma podpisaną umowę o współpracy z szeroko pojętą branżą targową.

Cóż... nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć serdeczne gratulacje i życzyć dalszego owocnego rozwoju!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij