Stowarzyszenie Branży Eventowej i Meetings Poland partnerami w biznesie

W czerwcu b.r. została podpisana umowa o partnerstwie strategicznym pomiędzy Stowarzyszeniem Branży Eventowej a spółką Meetings Poland, wydawcą Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych. Partnerstwo będzie ukierunkowane na wzajemne wsparcie działalności Partnerów w obszarze merytoryczno-edukacyjnym mającej na celu popularyzację i profesjonalizację polskiego rynku wydarzeń.

Katalog Obiektów i Usług Konferencyjnych jest najstarszą publikacją branżową ukazującą się w Polsce od 15 lat i prezentującą obiekty konferencyjne oraz usługi towarzyszące organizacji wydarzeń. Nakład wynosi 10 tys. egzemplarzy i dociera swym zasięgiem do event managerów, agencji eventowych, kadry menadżerskiej korporacji, działów HR i PR, organizatorów szkoleń oraz instytucji publicznych i izb gospodarczych.

Wpisy są tłumaczone na język angielski, niemiecki i rosyjski.

Magda Jabłońska, Dyrektor Zarządzająca SBE: Naszym zadaniem będzie zapewnienie tej publikacji wartości merytorycznej poprzez dostarczenie treści edukacyjnych związanych z branżą eventową w zakresie m.in. współpracy pomiędzy organizatorami, podwykonawcami a miejscami turystyki biznesowej. Celem jest by tak uznane narzędzie, jakim jest Katalog, dostarczał nie tylko specyfikacji technicznych o obiektach, ale także promował rozwiązania wspierające organizację wydarzeń w każdym obszarze, w tym na linii organizator-obiekt. Jest to kolejny krok w stronę uporządkowania i standaryzacji aktualnych procedur.

Konsekwencją współpracy będzie szersze dotarcie do osób zainteresowanych branżą eventową poprzez stworzenie bogatej i kompleksowej platformy prezentującej usługi i zasoby podmiotów branżowych.

Joanna Waszkiewicz, Prezes Meetings Poland Sp. z o.o.: Naszą ideą jest stworzenie kompendium wiedzy na temat przemysłu spotkań w Polsce. W Katalogu obok miejsc konferencyjnych prezentowani są organizatorzy spotkań oraz dostawcy usług i produktów dedykowanych organizatorom eventów. Kolejne wydania Katalogu planujemy wzbogacić częścią edukacyjną – propagując wzorce dokumentów, standardy współpracy rynku konferencyjnego, aby zwiększać wydajność i podnosić jakość usług i kooperacji uczestników organizacji spotkań.

Umowa została podpisana na rok.
INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum