Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
31.01.2018

Stowarzyszenie Branży Eventowej patronem merytorycznym Baltic For Events Forum

Stowarzyszenie Branży Eventowej  patronem merytorycznym Baltic  For  Events Forum

Baltic For Events Forum to duże wydarzenie, które skupia ekspertów, klientów oraz sponsorów z całego regionu Morza Bałtyckiego: z Niemiec, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Norwegii oraz Danii. Forum corocznie odwiedzane jest przez ponad 300 najbardziej wpływowych osób z branży.

Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronatem merytorycznym to międzynarodowe wydarzenie, które odbędzie się 19-20 kwietnia w Tallinie.

Reprezentantami Polski będzie Dagmara Chmielewska - dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Maciej Ledzion - prezes zarządu Endorfina Events. 


Tegoroczne Baltic For Events poświęcone będzie organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Pierwszy dzień forum podzielony będzie na dwa bloki tematyczne:

  • festiwale i wydarzenia kulturalne

  • wydarzenia korporacyjne i biznesowe

Pierwszego dnia, każdy z uczestników zaprezentuje swój projekt, skupiający  się na temacie, który wpłynął na rozwój marki. Positivus Festival przybliżać będzie aktualne trendy w sponsoringu, Pori Jazz opowiadać będzie o promocji dużych wydarzeń B2C, natomiast Cirque du Soleil o najnowszych trendach w organizacji współczesnych pokazów.

Prelekcja Colja Dams’a, dyrektora generalnego Vams Dams, rozpocznie blok wydarzeń korporacyjnych i biznesowych. Nowa era wydarzeń hybrydowych i przestarzałe kampanie- to tematy, które zostaną poruszone przez legendę europejskiej branży eventowej i tytana nowoczesnego rynku.

Absolutnie niespotykany eksperyment poprowadzi Janne Bjorge- założycielka największej skandynawskiej firmy eventowej Nine Yards.

6 sesji z różnych krajów regionu Morza Bałtyckiego zakończy pierwszy dzień forum.  Co ważne, każda sesja poświęcona będzie aktualnym problemom i sposobom ich rozwiązywania w zależności od kraju, poruszane będą zagadnienia takie jak: ROI, digitalizacja, różne nowe formaty wydarzeń B2B i B2C, klienci kontra widownia. Te oraz  wiele innych tematów będą omawiane przez pryzmat nowych sposobów myślenia w danym kraju, oraz doświadczenia.

Tradycyjnie już drugi dzień poświęcony będzie klientom i innowacjom. Dyrektorzy eventów w Europie i Azji (Electrolux, Siemens and Ericsson), Dyrektorzy Eventowi krajów bałtyckich (SEB, Microsoft) oraz Dyrektorzy Eventowi Skandynawii (Absolut, Audi), jako klienci, w formacie TED, będą dzielić się swoimi pomysłami, koncepcjami i doświadczeniami. Dzień zakończy blok tematyczny- Event Service Festival- podczas którego innowatorzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia i propozycje w swoich branżach.

Baltic For Events 2018 to wyjątkowe wydarzenie, które zapewnia unikatowe treści, to wydarzenie, w  którym praktyka popiera teorię.
Jest to jedyny międzynarodowy event, który pokazuje w pełni kompletny obraz wydarzeń na światowym rynku eventowym i dodatkowo oferuje efektywne odpowiedzi.

Ceny w propomocyjnej cenie 180 euro można rezerwować do 1 lutego 2018 roku.

Więcej informacji na stronie: www.balticforevents.com

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij