Stowarzyszenie Branży Eventowej w województwie śląskim i warmińsko-mazurskim!

Stowarzyszenie Branży Eventowej w województwie śląskim i warmińsko-mazurskim!

Przemysław Pichalski i Tomasz Śleziak poszerzyli grono Dyrektorów Regionalnych Stowarzyszenia Branży Eventowej. Pan Pichalski na Warmii i Mazurach wzmocni aktywności lokalne w tym regionie oraz pomoże w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w tym miejscu Polski. Tomasz Śleziak zaś służyć będzie wsparciem i pomocą  w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia na Śląsku.

Głównym celem stowarzyszenia jest integracja środowiska MICE. Dla jego członków ważne są firmy i osoby, które prowadzą działalność w mniejszych miejscowościach. Według badań stanowią bardzo ważną część rynku, a często brakuje im okazji do spotkań na poziomie lokalnym i poznania przedsiębiorstw, które mogą być pomocne przy ich projektach.

Obszar Warmii i Mazur kojarzy się przede wszystkim jako dobry kierunek jeśli chodzi o wybór miejsca spotkania, konferencji, czy integracji firmowej. „Ta część Polski to także wiele prężnie działających przedsiębiorstw i osób, codziennie zaangażowanych w tworzenie oraz realizację ciekawych przedsięwzięć eventowych. Cieszę się, że w ramach SBE będziemy mieli okazję dowiedzieć się o sobie więcej, wypracować dobre dla branży rozwiązania” – mówi Przemysław Pichalski, Prezes Zarządu Bartbo.


                              


„Nominację na dyrektora regionalnego SBE traktuje jako wyróżnienie, ale też jako wyzwanie. Zależy mi zwłaszcza na tym, żeby moje działania przyniosły wymierne efekty w postaci lepszego poznania się wszystkich członków branży eventowej na Śląsku. Już teraz serdecznie zapraszam na konferencję Event EXPO, która odbędzie się 31 marca w Katowicach” - mówi Tomasz Śleziak, Właściciel GRUPATOTAL.pl.    

Tomasz Śleziak - Absolwent AWF Katowice na kierunku Zarządzanie Hotelarstwem i Turystyką. Laureat i wielokrotny zwycięzca wielu konkursów barmańskich, od których rozpoczęła się jego historia z eventami. Obecnie współwłaściciel GRUPATOTAL.pl która od 8 lat dostarcza niecodzienne atrakcje eventowe oraz specjalizuje się w wynajmie designerskich mebli. W SBE reprezentuje markę COLORS OF DESIGN, która jest czołowym graczem na rynku. Prywatnie wielki pasjonat klasycznej motoryzacji.

Przemysław Pichalski – Z branżą eventową związany od 10 lat, pracował przy realizacji różnych imprez. Na stałe z Bartbo nawiązał współpracę jeszcze podczas studiów, po ich ukończeniu awansował na kolejne stanowiska od instruktora, przez przedstawiciela, dyrektora marketingu, aż po Prezesa Zarządu. Ukończył Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Public i Media Relations w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Jego zainteresowania to siatkówka, squash, tańce latynoamerykańskie, polskie filmy i psychologia. A jego motto: słowa prof. Bartoszewskiego „Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.”

„Bardzo cenimy sobie opinie naszych koleżanek i kolegów, którzy codziennie muszą stawiać czoła nie tylko standardowym wyzwaniom eventowym, ale również zmagać się ze specyficznymi uwarunkowaniami lokalnymi” - mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE. „Jestem przekonana, że dzięki naszym nowym dyrektorom regionalnym głos specjalistów od eventów z Warmii, Mazur i Śląska będzie jeszcze lepiej słyszalny”– dodaje M. Dunin- Michałowska.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz