Strefa EVENT MIX ponownie z konferencją EVENT MIX w EXPO XXI Warszawa

Strefa EVENT MIX ponownie z konferencją EVENT MIX w EXPO XXI Warszawa

Już 13 i 14 września branża eventowa spotka się w Strefie EVENT MIX w ramach FestiwalMarketingu.pl. EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. Wydarzenie ma być unikalnym połączeniem prelekcji, panelów dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z sektorem EVENT & MICE.

Już po raz trzeci w strefie EVENT MIX zaprezentują się obiekty targowe,  hotele, firmy oferujące catering, wyposażenie eventów, technikę sceniczną, usługi oraz atrakcje eventowe. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z propozycjami przygotowanymi m.in. przez Confetti System, Fiesta Catering, Akrobatyczne Show Ania Filipowska, EXPO XXI Warszawa, Tropical Islands, Colors of Design, TMSS czy Star Event.

Głównym wydarzeniem tegorocznej strefy EVENT MIX, która odbywa się podczas Targów FestiwalMarketingu.pl będzie druga edycja konferencji EVENT MIX.

13 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Jankesa z Radia ESKA. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak, Prezes zarządu Fundacji WOŚP opowie o tworzeniu eventu na skalą światową.

Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia marketingowego. Konferencja EVENT MIX ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

- Przede wszystkim skupimy się na skuteczności event marketingu, najnowszych trendach, budowaniu relacji. EVENT MIX to także specjalna strefa wystawiennicza i prezentacja oferty najlepszych dostawców dla branży eventowej – mówi Andrzej Kuczera, Event Manager w OOH event!

Na wrześniowych targach zadebiutuje nowe wydanie katalogu OOH event!. Wydawnictwo to vademecum wiedzy dla specjalistów branży eventowej,  z bogatą treścią merytoryczną: artykuły eksperckie, case study i wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.


Dostawców zapraszamy do rezerwacji powierzchni w Strefie EVENT MIX i prezentacji w 6. edycji katalogu.

Więcej informacji: [email protected]


Zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawców strefy EVENT MIX oraz uczestników konferencji EVENT MIX 2016:

Małgorzata Szpigiel, New Business Manager, TRIANGOO

Event uważam za bardzo udany i przede wszystkim efektywny, gdyż pozyskaliśmy dużo nowych kontaktów, które wierzę, że przekują się w zamówienia. Nasz udział w targach uważam jako skuteczny sposób na promocję, a także cenne doświadczenie dla firmy. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością zwiedzających oraz ich zainteresowaniem naszym stoiskiem. Bardzo podoba mi się jakość organizacji oraz styl całej oprawy targów. Żałuję jedynie, że nie udało mi się wziąć udziału w konferencjach. Z pewnością będziemy chcieli się wystawiać podczas kolejnej edycji.

Anna Filipowska, Akrobatyczne Show

Dziękuję OOH magazine za organizację FestiwalMarketingu.pl 2016. Wydarzenie to zorganizowane zostało bardzo profesjonalnie co usatysfakcjonowało grono nawet najbardziej wymagających uczestników. Dzięki udziałowi w targach zyskałam wiele kontaktów biznesowych, które już owocują w przyszłość firmy. Dodatkowo miła atmosfera, wspaniali organizatorzy wpłynęły na bardzo miłe doznania związane z wydarzeniem. Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję. Nie wyobrażam sobie by mogło nas tam zabraknąć.

Tomasz Murawski, właściciel, FOCUS LIGHT

Chciałbym serdecznie podziękować OOH magazine za współpracę przy konferencji EVENT MIX. Ogromnie się cieszę, że mamy pozytywne opinie odbioru wspólnej pracy w zakresie techniki dostarczonej na potrzeby konferencji. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania i mam nadzieję spotkać się ze wszystkimi przynajmniej na dwóch tysiącach wspólnie przygotowanych i zrealizowanych eventach!


Relacja z I edycji konferencji Event MIX

https://www.youtube.com/watch?v=eleYHCNcoa4


Konferencja EVENT MIX oraz Strefa EVENT MIX odbywa się w ramach FestiwalMarketingu.pl - 13-14 września 2017 w EXPO XXI Warszawa.

Sponsorem Platynowym konferencji EVENT MIX jest Hotel Windsor.

Partnerzy strategiczni: EXPO XXI Warszawa, TMSS, Fiesta Catering.

Patronat branżowy: SBE.

Partnerzy: Confetti System, Gastro Magic, M-Duo.

Patroni medialni: Kreatorzy.eu, MICE Poland, MeetingPlanner.pl, miejscakonferencyjne.pl, mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, OOH event!, OOH magazine.

www.festiwalmarketingu.pl


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz