Best Western Plus Kraków Old Town
Szybkie wyszukiwanie
1.12.2016

Studium Event Management czas zacząć!

Studium Event Management czas zacząć!

Autorski projekt Stowarzyszenia Branży Eventowej i Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania UW miał swoją inaugurację 19 listopada na Szturmowej 1. Studium Event Management to coś więcej niż zwykłe studia podyplomowe. To uczestniczenie w różnorodnych eventach, a nawet możliwość ich organizowania.

Nie od dziś wiadomo, że nowe informacje "wpadają do głowy" dużo szybciej, kiedy wiążą się z nimi ciekawe sposoby przekazywania wiedzy. A co może być ciekawsze od 30 praktyków, którzy pokazują i opowiadają, jak naprawdę wygląda branża eventowa. Właściciele agencji eventowych, specjaliści CSR i osoby zarządzające obiektami eventowymi poprowadzą cykl zajęć weekendowych, które będę odbywały się do dwóch razy w miesiącu przez dwa semestry. Uczestnicy studium będą mogli uczyć się od najlepszych podczas warsztatowych zajęć typu case study.

Program skierowany przede wszystkim do osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą eventową i które chcą nauczyć się przydatnych informacji.

Na uroczystej inauguracji przypomniano, na co szczególną uwagę będą zwracać wykładowcy. Głównym celem studium jest poznanie praktycznych aspektów zawodu event managera, a także zdobycie wiedzy związanej z komunikacją marketingową, prawem i zarządzaniem projektami.

Więcej informacji na stronie jednego z organizatorów: www.sbe.org.pl

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl