Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.10.2015

Sukcjes I edycji Tourism and Events Expo

Sukcjes I edycji Tourism and Events Expo

Pierwsza edycji profesjonalnego spotkania branży turystycznej i eventowej Tourism and Events Expo odbyła się w dniach 8-10.10.2015 w Expo Arenie Mazury w Ostródzie. Organizatorzy, zwiedzający i wystawcy są jednogłośni - impreza zakończyła się sukcesem i są przekonani, że kolejna edycja przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych.

Na tegoroczne spotkanie składały się prelekcje ekspertów, podczas których uczestnicy poznali najnowsze trendy w turystyce, perspektywy rozwoju hotelarstwa oraz tajniki promocji obiektów hotelowych w sieci.

Tourism and Events Expo to także panele dyskusyjne, największa w Polsce giełda Hosted Buyers oraz wiele godzin biznesowych rozmów. Zarówno wystawcy jak i zwiedzający mieli doskonałą okazję do nawiązywania nowych kontaktów i i wymiany doświadczeń - podczas imprezy odbyło się ponad 2000 spotkań B2B.

Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele branży turystycznej, renomowane hotele z całego kraju, regiony, uzdrowiska oraz firmy eventowe. Organizatorom wydarzenia zależało także na oryginalnym wystroju. Zastosowanie naturalnych, drewnianych elementów spotkało się z ogromnym entuzjazmem wystawców.

Po niekwestionowanym sukcesie debiutanckiej edycji Tourism and Events Expo, organizatorzy zapraszają na następną edycję, która ma się odbyć 19 października 2016 roku.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij