Superbohaterowie w Centrum Kongresowym Ossa. Czy to możliwe?

Superbohaterowie w Centrum Kongresowym Ossa. Czy to możliwe?

Powściągliwy Bruce Wayne i niezwykle precyzyjny Peter Parker, do tego "wszystko wiedzący" Sherlock Holmes, ceniący sobie "konferencje z dzieckiem", rodzinny Clark Kent i olśniewająca Marylin Monroe. To nie tylko znane postacie  filmowe. To również Klienci, którzy postanowili dokładnie sprawdzić możliwości Centrum Kongresowego Ossa i zrealizować w nim swój wymarzony event.

Centrum Kongresowe Ossa jest firmą z bogatym doświadczeniem, prężnie działającą na rynku konferencyjno-eventowym, jednak wyzwanie przed jakim stanęli było z pewnością....nieprzeciętne. Przyjmując zasadę "nie ma scenariusza, którego nie zrealizujemy" mówili jak najbardziej poważnie, ale raczej nie spodziewali się, że superbohaterowie przyjmą to wyzwanie! (więcej informacji TUTAJ)

W rezultacie jednak z pełnym sukcesem zakończyła się konferencja naukowa - Batmobil 6.0, czyli nowinki technologiczne i ich zastosowanie w kryminalistyce, zespół redakcyjny Clarka Kent'a  po kilkudniowych integracjach wrócił do pracy pełen motywacji, Mr Peter Parker, w branży biznesowej rozpoznawany jako Spiderman, planuje powtórzenie swoich międzynarodowych targów w przyszłym roku a Marilyn Monroe nie wychodzi ze Spa po całonocnym bankiecie w świetle diamentów.

A jak powinien wyglądać Twój scenariusz? Weź przykład z superbohaterów i wymyśl go samodzielnie krok po kroku lub skorzystaj z pomocy business managerów, wykorzystując nieograniczony potencjał Centrum Kongresowego Ossa:

Bogate zaplecze konferencyjne - Centrum Konferencyjne Ossa to aż 30 odpowiednio wyposażonych sal i 3500 m2 powierzchni wystawienniczej! W tym zestawieniu znaleźć można imponujące Audytorium Maksimum dla 1600 osób, Salę Amfiteatralną oraz bardziej kameralne wnętrza o powierzchni od 20m2 do 100m2.

Komfortowe zaplecze hotelowe - 522 pokoje i apartamenty, i gastronomiczne - restauracja nawet dla 1000 osób.

Przestrzeń rekreacyjno wypoczynkowa - 23ha terenów zielonych przeznaczonych na integracje, w tym 2 stawy, jeden „dziki”, drugi z piaszczysta plażą, przyjazny dla pływaków i rowerów wodnych, świetnie urządzone grillowisko oraz  klimatyczna piwnica grillowa, boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe.

Szeroki zakres działań związanych z organizacją kongresów, sympozjów medycznych i eventów biznesowych, do których m. in. zaliczamy: opiekę dedykowanego bussines managera, rejestrację uczestników online, zgłaszanie referatów, abstraktów online, zakwaterowanie uczestników, obsługę techniczną wydarzenia, projekt i druk materiałów reklamowych i użytkowych, tłumaczenia symultaniczne, transport i obsługę logistyczną i jeszcze więcej.

Atrakcje plenerowe i sportowe - kino plenerowe, przedstawienia teatralne i koncerty pod gołym niebem, przejażdżki na quadach, podchody, paintball, nordic walking,  obozy przetrwania, turnieje golfowe czy loty balonem.

Wyśmienity catering oparty na lekkości i sezonowości - 6 daniowe menu, które za sprawą Szefa Kuchni, Dawida Grzesiaka opiera się na połączeniu świeżości i sezonowości z klasycznymi smakami kuchni polskiej. W tej wyjątkowej propozycji znajdują się wegetariańskie, bezglutenowe czy też wegańskie dania kuchni nowoczesnej - lekkostrawne i odświeżające.

Superszybkie, świetnej jakości Wi-Fi - łącze internetowe o prędkości 180mb/180mb w całym Hotelu! Sieć tworzy 190 access pointów, z osobnym podziałem na pokoje i sale konferencyjne. Sieć konferencyjna ma wydzielone pasmo min. 100mb/100mb a każda z sal konferencyjnych posiada osobną sieć z możliwością zwiększenia transferu do 150 mb/150mb. W pokojach panuje standard 802.11N sieci wifi tj. do 300mb/s, w salach konferencyjnych standard 802.11AC do 1300mb/s.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub Twój scenariusz wymaga indywidualnego rozważenia, nie wahaj się pytać o więcej: www.hotelossa.pl


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz