Świat łowiectwa spotka się w centrum MT Polska

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w dniach 15-17 kwietnia br. zorganizowane zostaną VIII Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo. Myśliwi, sympatycy łowiectwa i ich rodziny przez trzy dni będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą różnorodnych akcesoriów łowieckich i wziąć udział w licznych pokazach m.in. praktycznego instruktażu strzeleckiego, sokolnictwa, tresury psów, wabienia jeleni, mody myśliwskiej oraz wspólnego gotowania potraw z dziczyzny. Organizatorem Targów Hubertus Expo jest Polski Związek Łowiecki. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c.

- W tym roku po raz kolejny będziemy gościć w naszym obiekcie targi Hubertus. Wprawdzie przez trzy dni przy Marsa nikt nie będzie polować, ale dla środowiska łowieckiego jest to bardzo ważne wydarzenie, bo stanowi wyjątkową okazję do kompleksowego przygotowania się do kolejnych sezonów łowieckich, wymiany opinii i doświadczeń, a także wzięcia udziału w ciekawych pokazach. Nasz obiekt doskonale sprawdza się jako wygodne miejsce, zapewniające odpowiednie przestrzenie wystawiennicze dla prezentacji różnorodnych propozycji dla miłośników łowiectwa – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Podczas Targów Hubertus Expo 2011 wystawcy w Centrum MT Polska zaprezentują m.in. broń i amunicję myśliwską oraz sportową, noże, sprzęt sportowy i rekreacyjny, ubrania myśliwskie, samochody terenowe, sztukę, malarstwo i trofeistykę łowiecką. Przez trzy dni na scenie będą odbywały się pokazy, w tym podziwiany szczególnie przez widzów pokaz sokolniczy, prezentujący piękno i umiejętności ptaków łowczych. Walory budowy i zachowań poszczególnych ras psów myśliwskich będzie można poznać na pokazie tresury psów. Zwiedzający będą mieli również okazję podziwiać w mistrzowskim wykonaniu trudną sztukę wabienia jeleni. Ponadto na pokazie mody zaprezentowane zostanie damska i męska moda myśliwska. Podczas targów przygotowane zostanie specjalne stoisko dla dzieci Hubercik Expo 2011, gdzie najmłodsi będą mogli miło spędzić czas, pogłębić swoją wiedzę o łowiectwie, a także wziąć udział w konkursie plastycznym „Zwierzęta polskich lasów” i konkursie znajomości gatunków zwierząt. Targi otwarte będą w dniach 15-16 kwietnia w godz. 10.00-18.00, a ostatniego dnia,17 kwietnia, w godz. 10.00-16.00.

Targi Hubertus Expo odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum