Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.11.2022

Symposium Cracoviense lokalnym partnerem kongresu ICCA

Symposium Cracoviense lokalnym partnerem kongresu ICCA

Symposium Cracoviense na polskim rynku istnieje już od 1998 roku. Jest to lokalny koordynator kongresu ICCA International Congress and Convention Association, czyli eventu, który każdego roku gromadzi profesjonalistów przemysłu spotkań z całego świata.

Wydarzenie to po raz pierwszy w Polsce odbywa się właśnie teraz, dokładnie w dniach 6-9 listopada 2022 roku w Krakowie. Tegoroczny kongres ICCA to ponad 750 delegatów, 65 międzynarodowych stowarzyszeń, 45 interaktywnych sesji, wystąpienie key note speakera w formie Hologramu oraz 104 prelegentów.

Sesje edukacyjne skoncentrowane są na czterech głównych filarach, czyli:

  • różnorodności,
  • integracji,
  • dziedzictwa,
  • zrównoważonego rozwoju.

Warto dodać, że będzie to jeden z najbardziej zrównoważonych kongresów ICCA, podczas którego m.in. będzie mierzony ślad węglowy.

Tegoroczny kongres to również Forum Młodych Profesjonalistów, ICCA Innovation Challenge oraz Noc ICCA Challenge.

Według Prezes Symposium Cracoviense, Anny Jędrochy, „Produkcja wydarzenia odbywa się na najwyższym poziomie pod kątem zarówno merytoryki jak i innowacyjnych rozwiązań, a obecność na nim najbardziej doświadczonych specjalistów w zakresie organizowania międzynarodowych kongresów jest nie tylko ogromną szansą dla polskiej branży, ale także nie lada wyzwaniem, aby sprostać ich oczekiwaniom”.

Symposium Cracoviense już od lat jest aktywnym członkiem ICCA. Od samego początku uczestniczyło też ono w staraniach o pozyskanie wydarzenia do Krakowa, a Doradca Zarządu w firmie, Anna Górska, pełni funkcję Członka Zarządu ICCA, reprezentując sektor Zarządzania Spotkaniami (Meetings Management).

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij