System Conrego na zlecenie I-BFM SG

Internetowy system Conrego został wybrany przez firmę DMC Poland, organizatora międzynarodowej konferencji medycznej „Annual Meeting of The International BFM Study Group” do obsługi rejestracji uczestników wydarzenia.

O wyborze tego rozwiązania zadecydowały względy funkcjonalne oraz elastyczność w tworzeniu formularzy rejestracyjnych. Dodatkowo na wybór Conrego wpłynęły takie czynniki, jak międzynarodowa ranga konferencji, możliwość stworzenia systemu rozbudowanych rabatów oraz zarządzania bogatą ofertą hoteli i dodatkowych atrakcji. Decydującym elementem była możliwość zakupu usług dla osób towarzyszących oraz wydajny i sprawny moduł do automatyzacji komunikacji z uczestnikami.

Organizator zdecydował się na wykorzystanie systemu Conrego, bo byliśmy w stanie w ciągu kilku dni uruchomić kompletnie zintegrowany systemem rejestracji. – podkreśla Tomasz Chrościechowski, twórca systemu Conrego. – Uruchomione moduły przyśpieszyły rejestrację i zmniejszyły niezbędne nakłady pracy na obsługę tego procesu. Ważny okazał się także moduł raportowania dostarczający on-line informacji o przebiegu rejestracji. – dodaje Chrościechowski.

W systemie Conrego zostały wdrożone także moduły umożliwiające definiowanie indywidualnych agend uczestników, zarządzanie obiektami i salami konferencyjnymi, kontrolę wykorzystania bazy noclegowej, a także moduł automatycznej komunikacji mailingowej. Uruchomiony został także moduł do tworzenia identyfikatorów i certyfikatów oraz generowania faktur i obsługi płatności on-line.

Conrego, dzięki swojej elastyczności, pomaga wyeliminować dwie najbardziej pracochłonne czynności: manualną rejestrację i aktualizację osobistych agend uczestników. Pozbywamy się także żmudnego fakturowania opłat. – mówi Agnieszka Faracik-Leśniak z firmy DMC Poland – Przy ostatniej konferencji zorganizowanej wspólnie z MPI Poland Club, Conrego znacząco ułatwił nam pracę, dlatego i tym razem postawiliśmy na jego funkcjonalności. – dodaje.

Konferencja „Annual Meeting of The International BFM Study Group” to pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja medyczna, światowej organizacji I-BFM SG. Spotkanie odbędzie się 6-8 maja w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. W wydarzeniu weźmie udział około 450 uczestników z Polski i z zagranicy.
Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Pomorskiego.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum