Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.01.2017

Sytuacja kryzysowa nam nie straszna - Kongres Profesjonalistów Public Relations w Rzeszowie

Sytuacja kryzysowa nam nie straszna - Kongres Profesjonalistów Public Relations w Rzeszowie

Sytuacji kryzysowej nie da się uniknąć. Prędzej czy później do niej dojdzie. Trzeba wiedzieć jednak, jak sobie z nią radzić i nie pozwolić, by doprowadziła do burzy w mediach. Podczas tegorocznej edycji Kongresu Profesjonalistów Public Relations prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytania, jak sobie poradzić z daną sytuacją kryzysową, jak uniknąć kryzysu w mediach i co zrobić, gdy jesteśmy zasypywani trudnymi pytaniami przez dziennikarzy.

W czasie największego spotkania praktyków PR w Polsce przemawiać będzie wiele znanych nazwisk. M.in. zobaczymy Roberta Korzeniowskiego, czterokrotnego mistrza olimpijskiego i organizatora wydarzeń sportowych, Ilonę Grzywińską, Communications Manager w firmie UBER czy Adama Buraka, Dyrektora Marketingu i Komunikacji LOTOS SA. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem w unikaniu i łagodzeniu sytuacji kryzysowych.

Kongres Profesjonalistów PR odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2017 r. w Rzeszowie i zgromadzi pracowników branży public relations, przedstawicieli firm i samorządów oraz rzeczników prasowych reprezentujących sektor zarówno prywatny, jak i publiczny.

Odbędą się również warsztaty praktyczne, podczas których w trakcie trzech bloków tematycznych poruszone zostaną ważne kwestie, m.in. dane w służbie reputacji, symulacja sytuacji kryzysowej, trudne sytuacje z lokalną społecznością.

Kongres organizuje firma Newsline sp. z o.o. i Ideo sp. z o.o., a głównym sponsorem jest PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Partnerem merytorycznym został Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, miejscakonferencyjne.pl, Polska Agencja Artykułów Promocyjnych, AdMonkey, publicrelations.pl oraz wiele innych.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij