Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.06.2016

Szafarnia 10 - miejsce nie tylko dla biznesu

Szafarnia 10 - miejsce nie tylko dla biznesu

Szafarnia 10 to jednocześnie nazwa lokalu, w którym można poczuć klimat malowniczego Gdańska oraz nazwa ulicy, przy której się znajduje. To wyjątkowe miejsce, w którym bez problemu można zrelaksować się po podróży oraz zorganizować biznesowe spotkanie.

Właśnie z myślą o ludziach biznesu powstało konferencyjne zaplecze składające się z dwóch profesjonalnie wyposażonych sal. W funkcjonalnych pomieszczeniach, których łączna powierzchnia wynosi 85 mkw. pomieści się 25 i 50 osób. Przygotowana oferta skierowana jest zarówno dla osób planujących kameralne spotkanie, jak i dla tych szukających przestrzeni na nieco większą konferencje. Dodatkowo każde ze spotkań można wzbogacić smacznymi przerwami kawowymi lub lunchami, nad których przyrządzeniem czuwać będą wykwalifikowani kucharze.

To właśnie tutejsza restauracja jest miejscem, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę wśród dostępnych atrakcji i udogodnień. Lokal słynie bowiem ze starannie przygotowanej karty dań, w której nie trudno o dania kuchni polskiej i regionalnej, a w szczególności świeże ryby i dziczyznę.

Organizacja szkolenia czy konferencji w Szafarni 10, stanowi nie tylko okazję do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, ale również daje szansę efektywnego relaksu. Komfortowo wyposażone pokoje sprzyjają odpoczynkowi po długich godzinach negocjacji lub szkoleń. Tak przygotowana oferta z pewnością zaowocuje pozytywnym zwieńczeniem rozmów.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij