Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.04.2010

Szkol się w Internecie!

Zdobywające coraz większą popularność szkolenia on-line to propozycja dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę w niekonwencjonalny sposób a przy tym... zaspokoić swoją ciekawość.

Ten wygodny i efektywny sposób nauki skierowany zarówno do średnich i małych firm, jak i do korporacji jest magnesem dla tych, którzy obawiają się nudnych prelekcji, wykładów luźno związanych z tematem. Wiedza zaszyta w Quizach, testach i grach dotycząca napisania planu marketingowego, zarządzania firmą, czy właściwego korzystania z narzędzi marketingowych, przekazywana w ciekawy sposób jest dobrym pomysłem dla tych, którzy chcą obniżyć koszty noclegu, czy delegacyjnej diety, a przy tym myślą o efektywnym pozyskaniu umiejętności.

Sceptycy, którzy do tej pory obawiali się i po części nie wierzyli w skuteczność e-learningu, powinni skorzystać z Akademii PARP, która poprzez szkolenia on-line, czy gry edukacyjne wprowadza nas w szkolenia przyszłości.

Wysoki poziom merytoryczny, rzetelnie przygotowane lekcje z elementami humoru, edukacyjne gry, to idealne połączenie dla tych, którzy planują pozyskanie wiedzy na bazie case studies.

Portal akademiaparp.gov.pl to 18 dedykowanych szkoleń internetowych związanych z pięcioma obszarami tematycznymi: zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menadżerskie i negocjacyjne, sprzedaż i marketing, zagadnienia finansowe i prawne oraz wiedza ogólna.
Akademia PARP oferuje bezpłatne szkolenia potwierdzone certyfikatem pracownikom sektora MSP oraz osobom planującym rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

źródło: www.szkolenia.com
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij