Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.10.2016

Szkolenie na Mazurach, czyli Bajkowy Zakątek zaprasza!

Szkolenie na Mazurach, czyli Bajkowy Zakątek zaprasza!

Planujesz organizację szkolenia, konferencji bądź biznesowego spotkania? Szukasz nietuzinkowego miejsca w atrakcyjnej lokalizacji? Bajkowy Zakątek oprócz kompleksowej obsługi zapewnia nocleg w oryginalnych domach warmińskich, salę szkoleniową oraz przepyszne regionalne posiłki.

Obiekt znajduje się w samym sercu Warmii i Mazur, w malowniczo położonej wsi Guzowy Piec. To wyjątkowe miejsce, które jest połączeniem magii i tajemniczości. Mało tego, to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy, działający w oparciu o bajki! Tutaj każdy dom i każda atrakcja ma swoją własną historię, przez co czas spędzony w Bajkowym Zakątku to czas niezapomniany.

W jego ofercie oprócz blisko 100 miejsc noclegowych i wielu atrakcji oraz dodatkowych udogodnień znajdują się 4 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, w których można zorganizować szkolenie.

Do dyspozycji gości jest również ponad 5 HA ogrodzonego terenu leśnego, który sprzyja organizacji zajęć integracyjnych. W skład obiektu wchodzi własna AGENCJA EVENTOWA ANDERSLAND – FABRYKA WRAŻEŃ, które gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

W przypadku organizacji szkolenia dla minimum 15 osób w terminie między 4 listopada 2016 r. a 31 stycznia  2017 r. nocleg dla grupy GRATIS!


POLECAMY!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij