Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel
Szybkie wyszukiwanie
20.10.2016

Szkolenie na Mazurach, czyli Bajkowy Zakątek zaprasza!

Szkolenie na Mazurach, czyli Bajkowy Zakątek zaprasza!

Planujesz organizację szkolenia, konferencji bądź biznesowego spotkania? Szukasz nietuzinkowego miejsca w atrakcyjnej lokalizacji? Bajkowy Zakątek oprócz kompleksowej obsługi zapewnia nocleg w oryginalnych domach warmińskich, salę szkoleniową oraz przepyszne regionalne posiłki.

Obiekt znajduje się w samym sercu Warmii i Mazur, w malowniczo położonej wsi Guzowy Piec. To wyjątkowe miejsce, które jest połączeniem magii i tajemniczości. Mało tego, to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy, działający w oparciu o bajki! Tutaj każdy dom i każda atrakcja ma swoją własną historię, przez co czas spędzony w Bajkowym Zakątku to czas niezapomniany.

W jego ofercie oprócz blisko 100 miejsc noclegowych i wielu atrakcji oraz dodatkowych udogodnień znajdują się 4 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, w których można zorganizować szkolenie.

Do dyspozycji gości jest również ponad 5 HA ogrodzonego terenu leśnego, który sprzyja organizacji zajęć integracyjnych. W skład obiektu wchodzi własna AGENCJA EVENTOWA ANDERSLAND – FABRYKA WRAŻEŃ, które gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

W przypadku organizacji szkolenia dla minimum 15 osób w terminie między 4 listopada 2016 r. a 31 stycznia  2017 r. nocleg dla grupy GRATIS!


POLECAMY!

POWRÓT
Bajkowy Zakątek - Osada Warmińska
Bajkowy Zakątek - Osada Warmińska

Gietrzwałd
warmińsko-mazurskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl