Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
7.10.2019

Szkolenie nad morzem – sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze

Szkolenie nad morzem – sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze

Uspokajający szum morza, lecznicze działanie jodu oraz urokliwe uliczki pozbawione wielkich tłumów to tylko niektóre z atutów nadmorskich miejscowości, jakie przemawiają za tym, aby wyjazd służbowy zaplanować poza sezonem wakacyjnym. Jastrzębia Góra jest atrakcyjną alternatywą podczas planowania wydarzeń służbowych. Wśród ciekawych propozycji na szkolenie nad morzem znajdziemy Hotel Szafir posiadający sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze.

Wraz ze spadkiem temperatury, czas zdaje się płynąć wolniej. Dostrzegamy zmiany pór roku oraz czujemy zbliżający się schyłek bieżącego roku. Jednocześnie jest to okres wzmożonej aktywności zawodowej. Rynek obfituje dużą liczbą organizowanych szkoleń, konferencji, targów, seminariów i pokazów. Sale konferencyjne w największych miastach Polski przeżywają oblężenie, a pracownicy firm z różnych branż odbywają spotkania, które mają podnieść kwalifikacje, podsumować miniony rok oraz zaplanować działania na przyszłość. To właśnie w okresie jesienno-zimowym warto pomyśleć o wyjeździe, który dostarczy współpracownikom nowych doznań.

Ciekawym kierunkiem podróży służbowej jest Pomorze, które poza sezonem wakacyjnym zmienia się w oazę ciszy i spokoju. Szczególnie warto odwiedzić Jastrzębią Górę bogatą w walory przyrodnicze, historyczne i kulturalne, a wśród znajdujących się tam obiektów, wybrać ulokowany przy Drodze Rybackiej Hotel Szafir.

Hotel Szafir to 3-gwiazdkowy kompleks oferujący miejsca noclegowe, smaczną kuchnię oraz zaplecze konferencyjne. Nie brakuje tu również możliwość spędzania czasu wolnego oraz pomysłów rekreację. Obiekt mieści się zaledwie 150 metrów od zadbanej, piaszczystej plaży. W okresie letnim ułatwia to plażowania, natomiast zimą zachęca do długich spacerów. Wyjątkowym elementem budynku jest zagospodarowany dach, z którego na wygodnych kanapach można podziwiać zapierający dech w piersi krajobraz.


Organizując szkolenie nad morzem, ważne jest zapewnienie gościom wygodnego noclegu oraz dostępu do niezbędnego zaplecza technicznego. Hotel Szafir posiada dwie sale konferencyjne wyposażone w klimatyzację oraz mające dostęp do internetu bezprzewodowego. Uczestnicy mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, na który składają się między innymi: nagłośnienia, odtwarzaczu DVD, flipchart, telewizor oraz ekran wraz z rzutnikiem multimedialnym. Klimatyczny wystrój sal konferencyjnych pozwala w pełni skupić się na pracy, jednocześnie zapewniając reprezentacyjny charakter spotkania.


Restauracja Lazurowa może przygotować wyjątkową oprawę gastronomiczną konferencji lub szkolenia. Specjalnością lokalu jest kuchnia europejska, lecz w menu można znaleźć także wiele specjałów znanych nam z rodzinnych domów. Wiele dań jest inspirowanych tradycyjną kuchnią kaszubską. Posiłki zawdzięczają intensywny smak dzięki starannej selekcji składników, ale także specjalistycznej metodzie gotowania sous-vide. Piękne wnętrze restauracji stanowi idealne tło podczas jubileuszy, uroczystych kolacji czy bankietów. 


Uczestników wyjazdów służbowych można zakwaterować w 45 pokojach o nowoczesnym, a jednocześnie przytulnym wystroju. Na gości czekają kategorie: Standard, Premium, Superior oraz Apartament. We wnętrzach odnajdziemy pełne wyposażenie oraz niezbędne udogodnienia, które pozwalają zarówno wypocząć po ciężkim dniu pracy, jak i w spokoju skupić się na obowiązkach zawodowych. Pokoje posiadają własną łazienkę, dostęp do internetu oraz telewizji, a przyjazna obsługa dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby gości. 

Podczas pobytu goście mogą korzystać z zabiegów rekreacyjnych prowadzonych w Spa, odpoczywać w saunach, jacuzzi lub basenie. Hotel Szafir posiada również własna kręgielnię z barem, gdzie znajdziemy stół do ping-ponga oraz bilarda.


Planując wyjazd służbowy, konferencje lub szkolenie nad morzem, w ciekawy sposób możemy połączyć pracę w wypoczynkiem. Ulokowany blisko plaży Hotel Szafir, dzięki rozbudowanej ofercie pozwala w pełni cieszyć się urokiem Jastrzębiej Góry, jednocześnie dając gwarancję profesjonalnej obsługi gości biznesowych. Nowoczesne pokoje, rozbudowane zaplecze rekreacyjne, doskonała lokalizacja oraz kuszące potrawy serwowane w restauracji uzupełniają ofertę dla firm, dzięki czemu możemy liczyć na coś więcej niż tylko funkcjonalne sale konferencyjne. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij