Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.09.2015

Takiej sali jeszcze nie było!

Takiej sali jeszcze nie było!

Hotele i centra konferencyjny-szkoleniowe wkładają coraz więcej wysiłku, żeby zadowolić klientów i stworzyć im jak najlepsze warunki do przeprowadzenia konferencji. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota stworzyło dla swoich Gości pomieszczenie, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej doświadczonych szkoleniowców.

Jedyny w swoim rodzaju Event Room to miejsce wyjątkowe. Jest to wielofunkcyjna, multimedialna sala eventowa o powierzchni 176 mkw. Dzięki tak dużej powierzchni, w sali w ustawieniu teatralnym bez problemu usiądzie 150 osób. Miejsce doskonale nadaje się do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, prezentacji biznesowych i eventów. Tym, co wyróżnia obiekt na tle konkurencyjnych jest unikalny, nowoczesny wystrój i rzadko spotykane wyposażenie.

Na głównej ścianie umieszczono imponujących rozmiarów telewizor plazmowy – 103 calowy gigant gwarantuje, że każdy uczestnik spotkania bez problemu zobaczy wyświetlane na ekranie materiały i to w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo na bocznych ścianach rozmieszczono 11 dodatkowych, 46 calowych monitorów. Dzięki temu nie tylko można wspierać główny ekran, ale także prezentować jednocześnie zupełnie inne treści. Goście mogą korzystać także z podwieszanego pod sufitem projektora multimedialnego, który wyświetla treść na elektrycznie zwijanym ekranie o wymiarach 240 x 200 cm.

Na tym jednak nie kończą się doznania audiowizualne. Zarządcy obiektu wyznają zasadę, że wraz ze znakomitym obrazem w parze musi iść równie dobre nagłośnienie. To zapewnia zaawansowany system nagłośnienia BOSE. Obsługa całości może się wydawać skomplikowana, ale nic bardziej mylnego! Całym systemem monitorów i nagłośnienia można sterować za pomocą jednego panelu dotykowego.

Na uwagę zasługuje także oświetlenie. Goście mogą tworzyć swoją własną kombinację barw w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia. Dzięki temu można uzyskać bardzo jasne pomieszczenie, a także zbudować kameralną atmosferę.

Na życzenie Gości istnieje możliwość aranżacji bardziej kameralnego wnętrza. Skórzane kanapy i pufy sprawdzą w przypadku klimatycznego spotkania. Komfort gwarantuje klimatyzacja, oddzielna szatnia i toalety, a także osobne wejście do budynku dla osób korzystających z Event Roomu.

Dodatkowo obiekt udostępnia 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone i doskonale przygotowania do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Kompleksowa obsługa przewidziana jest podczas każdego wydarzenia. Do wynajmu sali catering, nowoczesny sprzęt wraz z obsługą techniczną.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij