Takiej sali jeszcze nie było!

Takiej sali jeszcze nie było!

Hotele i centra konferencyjny-szkoleniowe wkładają coraz więcej wysiłku, żeby zadowolić klientów i stworzyć im jak najlepsze warunki do przeprowadzenia konferencji. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota stworzyło dla swoich Gości pomieszczenie, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej doświadczonych szkoleniowców.

Jedyny w swoim rodzaju Event Room to miejsce wyjątkowe. Jest to wielofunkcyjna, multimedialna sala eventowa o powierzchni 176 mkw. Dzięki tak dużej powierzchni, w sali w ustawieniu teatralnym bez problemu usiądzie 150 osób. Miejsce doskonale nadaje się do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, prezentacji biznesowych i eventów. Tym, co wyróżnia obiekt na tle konkurencyjnych jest unikalny, nowoczesny wystrój i rzadko spotykane wyposażenie.

Na głównej ścianie umieszczono imponujących rozmiarów telewizor plazmowy – 103 calowy gigant gwarantuje, że każdy uczestnik spotkania bez problemu zobaczy wyświetlane na ekranie materiały i to w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo na bocznych ścianach rozmieszczono 11 dodatkowych, 46 calowych monitorów. Dzięki temu nie tylko można wspierać główny ekran, ale także prezentować jednocześnie zupełnie inne treści. Goście mogą korzystać także z podwieszanego pod sufitem projektora multimedialnego, który wyświetla treść na elektrycznie zwijanym ekranie o wymiarach 240 x 200 cm.

Na tym jednak nie kończą się doznania audiowizualne. Zarządcy obiektu wyznają zasadę, że wraz ze znakomitym obrazem w parze musi iść równie dobre nagłośnienie. To zapewnia zaawansowany system nagłośnienia BOSE. Obsługa całości może się wydawać skomplikowana, ale nic bardziej mylnego! Całym systemem monitorów i nagłośnienia można sterować za pomocą jednego panelu dotykowego.

Na uwagę zasługuje także oświetlenie. Goście mogą tworzyć swoją własną kombinację barw w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia. Dzięki temu można uzyskać bardzo jasne pomieszczenie, a także zbudować kameralną atmosferę.

Na życzenie Gości istnieje możliwość aranżacji bardziej kameralnego wnętrza. Skórzane kanapy i pufy sprawdzą w przypadku klimatycznego spotkania. Komfort gwarantuje klimatyzacja, oddzielna szatnia i toalety, a także osobne wejście do budynku dla osób korzystających z Event Roomu.

Dodatkowo obiekt udostępnia 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone i doskonale przygotowania do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Kompleksowa obsługa przewidziana jest podczas każdego wydarzenia. Do wynajmu sali catering, nowoczesny sprzęt wraz z obsługą techniczną.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum