Takiej sali jeszcze nie było!

Takiej sali jeszcze nie było!

Hotele i centra konferencyjny-szkoleniowe wkładają coraz więcej wysiłku, żeby zadowolić klientów i stworzyć im jak najlepsze warunki do przeprowadzenia konferencji. Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota stworzyło dla swoich Gości pomieszczenie, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej doświadczonych szkoleniowców.

Jedyny w swoim rodzaju Event Room to miejsce wyjątkowe. Jest to wielofunkcyjna, multimedialna sala eventowa o powierzchni 176 mkw. Dzięki tak dużej powierzchni, w sali w ustawieniu teatralnym bez problemu usiądzie 150 osób. Miejsce doskonale nadaje się do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, prezentacji biznesowych i eventów. Tym, co wyróżnia obiekt na tle konkurencyjnych jest unikalny, nowoczesny wystrój i rzadko spotykane wyposażenie.

Na głównej ścianie umieszczono imponujących rozmiarów telewizor plazmowy – 103 calowy gigant gwarantuje, że każdy uczestnik spotkania bez problemu zobaczy wyświetlane na ekranie materiały i to w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo na bocznych ścianach rozmieszczono 11 dodatkowych, 46 calowych monitorów. Dzięki temu nie tylko można wspierać główny ekran, ale także prezentować jednocześnie zupełnie inne treści. Goście mogą korzystać także z podwieszanego pod sufitem projektora multimedialnego, który wyświetla treść na elektrycznie zwijanym ekranie o wymiarach 240 x 200 cm.

Na tym jednak nie kończą się doznania audiowizualne. Zarządcy obiektu wyznają zasadę, że wraz ze znakomitym obrazem w parze musi iść równie dobre nagłośnienie. To zapewnia zaawansowany system nagłośnienia BOSE. Obsługa całości może się wydawać skomplikowana, ale nic bardziej mylnego! Całym systemem monitorów i nagłośnienia można sterować za pomocą jednego panelu dotykowego.

Na uwagę zasługuje także oświetlenie. Goście mogą tworzyć swoją własną kombinację barw w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia. Dzięki temu można uzyskać bardzo jasne pomieszczenie, a także zbudować kameralną atmosferę.

Na życzenie Gości istnieje możliwość aranżacji bardziej kameralnego wnętrza. Skórzane kanapy i pufy sprawdzą w przypadku klimatycznego spotkania. Komfort gwarantuje klimatyzacja, oddzielna szatnia i toalety, a także osobne wejście do budynku dla osób korzystających z Event Roomu.

Dodatkowo obiekt udostępnia 9 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone i doskonale przygotowania do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Kompleksowa obsługa przewidziana jest podczas każdego wydarzenia. Do wynajmu sali catering, nowoczesny sprzęt wraz z obsługą techniczną.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz