Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.12.2012

Tańsze konferencje w sieci Orbis

Sieć hoteli Orbis zawalczyła o branżę MICE. 15 grudnia rozpoczęła się promocja, która potrwa dwa miesiące i jest skierowana właśnie do branży spotkań.

Grudzień to czas podsumowań całego roku. Styczeń natomiast jest miesiącem planowania działań na kolejny rok. W tym okresie w całym kraju odbywa się mnóstwo uroczystych gal, konferencji czy spotkań firmowych podsumowujących podjęte działania. Sieć Orbis chcąc przyciągnąć gości biznesowych, rozpoczęła promocję.

Wszystkie firmy z branży MICE, które w okresie od 15 grudnia do 28 lutego 2012 roku zorganizują spotkanie w hotelu sieci Orbis, otrzymają 20% rabatu. Promocja obowiązuje w hotelach Orbis w Polsce i na Litwie, a promocyjnej rezerwacji można dokonać maksymalnie na kwiecień 2013 roku.

Ponadto w ramach promocji uczestnicy programu Le Club Accorhotels decydując się na rezerwację otrzymają dwa razy więcej punktów w ramach wspomnianego programu lojalnościowego. Punkty można wymienić na kupony hotelowe, lotnicze czy cele charytatywne.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij