Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.08.2012

Targi Event już w październiku

Już za dwa miesiące odbędzie się ważne wydarzenie dla branży eventowej – Targi Event. Nie powinno na nich zabraknąć nikogo, kto zawodowo zajmuje się organizacją eventów, jak i osób zainteresowanych nowinkami z branży.

Targi Event odbędą się w terminie 03-04 października 2012. Podobnie jak ubiegłoroczna edycja, tegoroczne targi odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Polska przy ul. Makowskiej w Warszawie. Październikowe wydarzenie będzie świetną okazją do poznania nowych rozwiązań w branży eventowej i spotkania się z organizatorami ciekawych imprez z całego kraju. Targi to także świetna okazja dla osób poszukujących inspiracji do rozbudowy swojej oferty.

Oprócz ciekawych scenariuszy na eventy na targach będzie można znaleźć również ofertę obiektów, w których scenariusze te mogą być zrealizowane. Wśród wystawców znajdą się właściciele obiektów hotelowych i konferencyjnych oraz centrów kongresowych czy stadionów. Wśród kompleksowej ofery wystawców, swoje usługi zaprezentują również firmy cateringowe, agencje hostess i fotograficzne, firmy ochroniarskie, ale również firmy oferujące oświetlenie czy tworzenie scenografii.

Targi Event to niewątpliwie świetna okazja do zapoznania się z nowymi trendami w branży eventowej, jak i nawiązania ciekawej współpracy.

Ubiegłoroczne targi odwiedziło niemal 2.800 osób. Swoją ofertę zaprezentowało aż 116 wystawców. Uczestnicy mogli wziać udział w konferencjach i seminariach poruszających zagadnienia związane z branzą eventową, m.in. „CSR i nowe technologie w służbie eventom” czy „Event spersonalizowany - preferencje uczestnika: jak poznać, gdzie przechowywać, jak zarządzać?”
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij