Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.01.2016

Targi FOOD-to-GO w Tłusty Czwartek

Targi FOOD-to-GO w Tłusty Czwartek

Już 3 lutego w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo rozpocznie się 6. edycja Targów Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. Data tegorocznej odsłony zbiega się z końcem karnawału, czyli z Tłustym Czwartkiem. Tego dnia w Gdańsku nie zabraknie przepysznych deserów i pokazów mistrzów cukiernictwa!

Targi FOOD-to-GO to najważniejsze wydarzenie branży gastronomicznej w tej części kraju. Każdego roku ponad 100 firm prezentuje odwiedzającym swoje najnowsze produkty i usługi. Dla hotelarzy, restauratorów, firm cateringowych i dla wszystkich osób działających w branży gastronomicznej, targi są idealną okazją do poznania najnowszych trendów oraz budowania niezwykle cennych relacji biznesowych.

Podczas FOOD-to-GO 2016 nie zabraknie receptur na pączki, a także faworki i wszelkie słodkie desery, które z powodzeniem można dołączyć do menu punktów gastronomicznych. Mistrz cukiernictwa Krzysztof Trzópek w ramach prezentacji i warsztatów pokaże sposoby dekorowania tortów, a Tomasz Deker oczaruje zwiedzających deserami monoporcyjnymi. Mistrzyni Karmelarstwa Artystycznego Małgorzata Weber zaprezentuje SHOT TO GO, czyli najnowszy trend mody cateringowej w serwowaniu
przekąsek i deserów, a Jola Słoma i Mirek Trymbulak z Atelier Smaku zabiorą Państwa na warsztaty wypiekania pączków bezglutenowych.

Podczas tegorocznej edycji targów odbędą się liczne prelekcje i pokazy, także na temat najnowszych rozwiązań technologicznych znajdujących zastosowanie w dzisiejszej branży gastronomicznej.
Swoją obecność na targach potwierdził m.in. charyzmatyczny finalista programu „MasterChef” Charles Daigneault, który podczas targów podpisywać będzie swoją nową książkę „Imprezownik kulinarny”.

Zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny wstęp.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij